На Дитячій дискотеці у Рівному дітлахів буде розважати Літл Поні та казкова Фея

Пройде Веселкова Дискотека для діток 31 березня у парку сімейного відпочинку Sky UP. Про це повідомляє rivne-trend.in.ua.

Дискотека для діток – це чудовий шанс розважитися та повеселитися на повну, адже в розважальному центрі можна для діток робити будь-що: бігати, стрибати, шуміти, галасувати і звичайно танцювати. Дискотека для діток відбувається в Рівному не вперше. Попередні рази на неї завітали героїні мультфільму «Крижане серце», а на цей раз на святі будуть присутні казкова Фея та Літл Поні. На відвідувачів веселого свята чекають цікаві флешмоби, руханки і звичайно призи. Крім того, найкраща танцівниця заходу отримає стильний подарунок спідницю із фатину від рівненської дизайнери Юлії Ковальчук.

Вартість вхідного квиточка становить 150 гривень. У ціну включено відвідування дискотеки, а також проведення часу у Sky UP протягом дня. Розпочнеться святкова дитяча дискотека о 12 годині 31 березня. Тривалість розваги дві години. Вільних місць залишилося обмаль, то ж поспішіть. Забронювати вхідний білет можна за телефоном: 0971078080.

Організатори розважального заходу Сімейний клуб «пузата мама» та Агенція дитячих свят «Кукуся».

Sky UP – чудове місце для сімейного відпочинку. Ту комфортно і приємно перебувати дитині будь-якого віку. Крім того, різноманітні заходи, конкурси, змагання та майстер-класи, які проводяться на території парку відпочинку, дозволяють урізноманітнити програму розваг для малечі та їх батьків. Дитяча дискотека – це можливість чудово та весело провести недільний день та присвятити себе сім’ї і дітям. Отож завітайте із дітками до розважального центру Sky UP для якісного релаксу. Адже кожен з сантиметр закладу призначений для веселощів дітлахів.

Comments

.,.,.,.