До Рівного з фан-туром завітають зірки телесеріалу «Школа»

Прославлені українські актори, які зіграли головні ролі в серіалі «Школа», знятого «1+1 Продакшн», вирушили у всеукраїнський тур. В рамках цього туру буде проведено декілька фан-зустрічей з шанувальниками у різноманітних містах України. Першими побачаться із кумирами жителі західних регіонів України, про це повідомляє rivne-trend.in.ua.

Отже, у рівнян та гостей міста є можливість побачити виконавців улюблених героїв серіалу, а також подивитися і самим взяти участь в унікальній інтерактивній виставі, у якій шляхом голосування визначать переможця у змаганні 11-А та 10-Б класу. Режисер інтерактивного шоу став Сергій Корнієнко, який має десятилітній досвід, а на даний час ставить спектаклів Молодому театрі.

Для режисера інтерактивна вистава для фан-туру стала експериментом. Спектакль повинен бути добрим та теплим, глядач повинен взяти активну участь у ньому, а актори зможуть відчути зв’язок з глядачами. Головна ідея вистави – підготовка героїв телесеріалу «Школа» до талант-шоу, під час якої створюватимуться комічні ситуації та розвиватимуться інтриги. Оцінити виступ кожної команди мають глядачі. Отож гарний настрій глядачам фан-спектаклю забезпечений.

Зустріч з фанами та інтерактивний спектакль у місті Рівне відбудеться у середу 3 квітня у приміщенні МПК «Текстильник». Придбати квитки можна у касу палацу культури або на Квартал Концерт. Початок дійства о 18 годині.

Нагадаємо читачам, що телесеріал «Школа» – це перший серіал українською мовою, який розповідає про шкільне життя, відносини між учнями, вчителями та батьками дітей. Серіал став найбільш рейтинговим на українському телебаченні у сезоні осінь-зима 2018-2019 років. Початок другого сезону телесеріалу відбувся 4 березня на телеканалі «1+1».

Comments

.,.,.,.