Авто на якому двигуні обирають рівняни: бензин, дизель чи електро

Сьогодні автомобіль – невід’ємна частина нашого життя. Кожен з дитинства мріє керувати автомобілем своєї мрії. Автомобілебудування – сфера, яка ніколи не зупиняється і завжди прогресує. Тому в ЗМІ можна зустріти інформацію про все нові, концептуальні та революційні моделі авто. Хто справді розуміється на авто може спостерігати, які нові та сучасні авто вже курсують вулицями Рівного.

Сьогодні ми вирішили проаналізувати: бензиновий, дизельний чи електродвигун обирають рівняни своїм автівкам та чому?

Сайт Rivne-trend разом з партнерами промоніторили дані статистики і от що з цього вийшло. 

На першому місці вподобань автомобілі на бензиновому двигуні, адже вони досі найбільш масові і попит на них найбільший. Бензинові двигуни позбавлені більшості недоліків, які притаманні іншим. Також деталі до автомобіля на бензиновому двигуні не складає проблеми, за виключенням мало відомих марок в нашій країні.

Ну, також, варто визнати, що в порівнянні з іншими двигунами, бензинові є дешевшими. Але при цьому автовласники мабуть підмітили, що вони є самими “прожерливими” і часто не самими швидкими. Бензинові двигуни ідеально підходять для міського транспорту, так як короткотривалі поїздки не передбачають великих швидкостей та не дозволяють двигуну занадто швидко витрачати палива.

Дизельний двигун зайняв почесне друге місце. Якщо вас чекає довга поїздка на відпочинок або закордон, то для таких випадків дизельний двигун позашляховика є просто незамінним. Експерти вважають, що дизельні двигуни є більш довговічніші ніж бензинові, при умові хорошої якості палива.

І третє місце належить електрокарам. Варто визнати, що по троху, але українці пересідають за кермо таких авто. Конкретним прикладом є той випадок, що електрокари “Тесла” вже є в Рівному. З поміж унікального електродвигуна їх вирізняє на міському трафіку – сучасний дизайн та тихий рух.  Тобто голосні, неприємні звуки, які видають інші двигуни, забруднюючі атмосферне повітря викидами відпрацьованих газів, в цих авто точно ви не почуєте.

Єдиний і поки що ключовий мінус автівок на електродвигуні є його “зарядка”. Адже в Рівному та й взагалі по Україні заправки такого типу знаходяться в стані розробки. Звичайно організувати зарядну станцію можна зробити в себе вдома, використовуючи звичайну домашню електричну мережу.

Дивно, але незважаючи на непоширеність комфортних умов заряджання авто, електромобілі мають досить широкий діапазон моделей. Від чотиримісного хетчбека до гібридів та електромобілів з можливостями розширення діапазону поїздки.

Як кажуть “на колір та смак, товариш не всяк”, звичайно автомобіль мрії – він для кожного особливий. Купуйте те, що дозволяє ваш гаманець та те, що подобається особисто вам.. Ідеальний автомобіль – це той, який запав у душу, й той, в якому ви себе будете почувати комфортно й впевнено. В свою чергу ми хочемо побажати вам прислухатись до власних почуттів та бажань. Вдалого вам вибору!

 

Comments

.,.,.,.