Як у Рівному святкують Міжнародний день театру

Сьогодні, в Міжнародний день театру, Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр порадує глядачів черговою прем’єрою. Рівненська актори запросили відсвяткувати своє професійне разом із ними переглянувши прем’єру вистави «Мартин Боруля» за однойменним твором Івана Карпенка-Карого. Режисером постановки є Олександр Олексюк, а участь у виставі візьме 11 акторів, серед яких є як досвідчені артисти, так і новачки.

Святкування Дня театру прем’єрою стало традицією для акторів та працівників Рівненського театру. rivne-trend.in.ua та Олександр Олексюк наголошують, що хоч твір написаний у 1886 році, але є надзвичайно актуальним у нас час. У виставі висвітлені такі важливі проблеми як шахрайство чиновників, вічна проблема батьків та дітей, кохання рівних та не рівних за статусом молодих людей.

Хто не встиг сьогодні потрапити на прем’єру, може відвідати театр 15 квітня. Саме в цей день відбудеться благодійний показ спектаклю. Працівники театру збирають кошти на операцію своїй колезі завідуючій постановочною частиною Нелі Михайлівні Полєхіній. Вона потребує дорого вартісної операції. Квитки вже на днях повинні з’явитися в касі драмтеатру. Вся числення команда служителів Мельпомени просить глядачів долучитися до доброї справи та переглянути нову виставу. Вартість квитків становить 50-100 гривень.

Всім відомо, що театр – це не лише вистава та актори. Це численна команда професіоналів, без яких жодна вистава не можлива. А перед прем’єрою чи звичайним спектаклем передує клопітка праця акторів над собою, а також режисерів, постановників, реквізиторів, звукорежисерів, хореографів та музикантів. Отож, вітаємо усіх працівників драмтеатру з прем’єрою та професійним святом.

Comments

.,.,.,.