Перший крок в «доросле життя» – ЗНО

Изображение удалено.

21 травня у школах Рівненщини стартувала основна сесія ЗНО 2019 року. Першим предметом для всіх стала математика – «цариця» всіх наук. Час роботи – 180 хв. Всього затверджено 62 завдання, за виконання котрих можна отримати максимальний бал – 62.

До переліку здачі ЗНО увійшли 11 предметів як «одинадцять кроків» до отримання атестату зі школи. Серед них: хімія, географія, іспанська, німецька, англійська та французька мови, фізика, історія України, біологія, українська мова та література. Майбутні абітурієнти з переживаннями чекають того дня, здаватимуть «свої» предмети відповідно то майбутньої свої професії.

https://rivne-trend.in.ua зазначає, що також потрібно пам’ятати про повідомлення  Українського центру оцінювання якості освіти.

Зазначається, що тестування розпочнеться об 11 годині, допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

В УЦОЯО порадили заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики, зазначену у запрошенні-перепустці на інформаційній сторінці. А також рекомендували взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, та, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

https://rivne-trend.in.ua бажає успіхів Вам наші абітурієнти, на Ваших плечах майбутнє нашої незалежної держави – України.

Comments

.,.,.,.