Рівненський танцювальний колектив «Едельвейс» святкує 30-річний ювілей

В цьому році мистецьке об’єднання сучасного танцю «Едельвейс» відзначатиме своє тридцятиріччя. В межах грандіозного проекту «Танцювальний БУМ» пройде Бал Унікальних Можливостей. В даному заході приймуть активну участь випускники та батьки нинішніх танцюристів колективу, а також феєрична професійна шоу-програма від «Сузір’я Едельвейс» та найменших членів Мистецького об’єднання. Дані виступи гарантовано захоплять серця відвідувачів заходу, адже будуть наповнені натхненням, дитячою безпосередністю та щирими посмішками.

Отож всіх запрошуємо 28 та 29 березня 2019 року відвідати КЗ РМПК «Текстильник» та приєднатися до свята. Розпочнеться неповторне дійство о 18 годині. Дрес-код заходу – вечірній. Відсвяткуйте разом з найбільшою творчою родиною Рівного їх грандіозне свято.

rivne-trend.in.ua нагадує, що «Танцювальний БУМ» відбувається в Рівному вже не вперше і для міста це стає гарною традицією. Приурочене дане дійство Всесвітньому дню танцю, яке святкується 29 квітня з 1982 року. Головна ціль проекту – популяризація здорового способу життя та танцювального мистецтва серед дорослих та дітей.

Танцювальне об’єднання «Едельвейс» – це сучасний хореографічний заклад, який має свої традиції та налічує близько 500 учасників. За 30 років своєї творчості народний ансамбль сучасного танцю неодноразово ставав переможцем та лауреатом багатьох танцювальних фестивалів та конкурсів. Під час занять танцями діти навчаться бути добрими, працьовитими, відповідальними та дисциплінованими, а також розвиваються не лише тілесно, але й душевно. Кожного року, велика родина «Едельвейсу» поповнюється новими маленькими квіточками, які з радістю та натхненням приєднується до величезної країни танцю, натхнення, щастя, любові та гармонії.

Comments

.,.,.,.