На неповторне музичне свято рівнян запрошує Олег Скрипка та НАОНІ

Неповторний виступ чекає на жителів Рівного 21 березня в приміщенні МПК Текстильник. До нашого міста завітає найуспішніший в Україні оркестр «НАОНІ Оркестра», який пропонує до уваги вибагливої рівненської публіки власну версію улюблених хітів лідера гурту «ВВ» Олега Скрипки та улюблених народних пісень. Дане поєднання гарантує глядачам гарний настрій і насолоду від унікального звучання та музичної енергетики.

Відвідувачів концерту чекає неймовірне звучання сорока українських інструментів, які в один голос злагоджено акомпанують Олегу Скрипці. В концертній програмі пролунають такі популярні українські пісні як «Очі чорнії» та легендарний «Щедрик». Дані композиції є справжньою окрасою української та світової музичної культури. А такі пісня «Весна» та «Країна Мрій» здивують слухачів яскравими фарбами завдяки новому аранжуванню оркестру.

Варіації оркестру НАОНІ доводять усім відоме твердження про те, що українська музика неймовірно мелодійна і є основою багатьох всесвітньовідомих творів. А гармонійний синтез співу автентичного Олега Скрипки та оркестру – це оригінальна комбінація народного музичного напрямку та нестримної енергетики та харизми виконавця. Давно знайомі слухачам пісні зазвучать інакше. А злагоджений звук народних інструментів та емоційне виконання Олега Скрипки принесуть слухачам справжню насолоду.

«Рівне Тренд» нагадує, що «НАОНІ Оркестра» – один з найвідоміших творчих колективів України, переможець Битви оркестрів в нашій державі та в Молдові. Керівник оркестру – народний артист України Віктор Гуцал. «НАОНІ Оркестра» мегадосвідчений ансамбль, на рахунку якого більше 5 тисяч виступів на всіх куточках планети. Крім того, ця трупа – єдиний професійний оркестр народних інструментів в Україні.

Отож поспішіть стати власником білету на це нейморівне поєднання народної музики та відомих хітів. Квитки можна придбати в касі палацу та через Інтернет. Ціна білетів стартує від 150 грн.

Comments

.,.,.,.