Музиканти гурту «БЕЗ Обмежень» виконують обіцянку і знову дадуть концерт у Рівному

Сергій Танчинець обіцяв жителям Рівного приїхати ще раз з концертом і дотримав свого слова. Про це розповідає сайт rivne-trend.in.ua. Отож, море драйву, живий звук та соковитий смак життя чекають на рівнян, які відвідають концерт гурту. Адже все перші акорди композицій гурту «БЕЗ Обмежень» заряджають позитивною енергією кожного слухача. На відвідувачів чекає музика без кордонів у стилі та без обмежень в почуттях та емоціях.

Гурт «БЕЗ Обмежень» уже з перших концертів підкорили вибагливих слухачів своєю харизмою, драйвом та енергією. В даний час композиції рок-музикантів лунають в ефірах багатьох радіостанцій України. Але описати всі почуття, які члени колективу передають відвідувачам концерту під час виконання своїх пісень, складно описати словами. Адже вони викладаються на всі 300%, саме тому публіка шаленіє від них. Отож, той, хто хоч раз почув виконання хоча б однієї композиції, не залишається байдужим до творчості гурту «БЕЗ Обмежень».

Всі пісні колективу переповнені справжніми почуттями, непідробними емоціями, шаленою енергетикою та харизмою. В мелодіях і текстах присутнє щось таке, що приваблює і заворожує, саме тому кожен знаходить щось близьке для себе. Саме тому варто придбати квиток і відвідати концерт українського рок-гурту «БЕЗ Обмежень». Крім того, музиканти дадуть цілих два концерти.

Отож, запрошуємо всіх бажаючих 2 квітня в Міський Будинок культури «Текстильник» на концерт «На біс» гурту «БЕЗ Обмежень». В програмі концерту улюблені та найкращі композиції за 20 років існування та нові хіти. Квитки можна придбати в касі будинку культури та на сайті каса.ін.юа та карабас.ком. Початок додаткового концерту о 17.00.

Довідки за телефонами: 097-055-3221, 43-93-38.

Comments

.,.,.,.