Чому «OT VINTA» не було на відборі на Євробачення?

Юрій Журавель разом зі своїм гуртом «OT VINTA» цього року вперше подав заявку на участь у Національному відборі на головний пісенний конкурс року «Євробачення», яке відбудеться в Ізраїлі. Неодноразово були повідомлення від гурту та «Рівне Тренд» про підготовку до конкурсу і лунали заклики підтримати рівненський гурт у відборі. Але почути пісню «Чупакабра» з головної співочої сцени країни глядачам так і не довелося. Причини цього лідер гурту повідомив у своєму відеозверненні до шанувальників.

Музикант заявив, що як такого національного відбору немає. Пісні на конкурс обирає продюсерська рада, яка своїм хитромудрим задумом свідомо обирає сумнівних виконавців, заради того, щоб «пропихнути» свій проект.

Юрій стверджує, що разом з гуртом до останнього продовжував репетиції, адже про те чи вибрали їх пісню офіційно ніхто не повідомляв. Крім того музиканти вважають, що сам відбір проходить непрозоро. Адже вже на протязі трьох років не проводиться ніякого народного голосування в Інтернеті чи по смс. І оскаржити рішення журі практично неможливо. В результаті чого, пробитися на конкурс молодим і прогресивним виконавцям важко.

Шкода, що наш гурт не потрапив на конкурс. Адже своїми піснями хлопці відомі не лише в Україні, а й за її межами і дивують своїх шанувальників не тільки незвичними текстами, а й епатажними відеокліпами.

Нагадаємо, переможницею цьогорічного Національного відбору стала MARUV. Після її виступу у півфіналі пісенного конкурсу участь її була під загрозою через виступи на території Російської Федерації. Але на своїй сторінці у соцмережах виконавиця зробила гучну заяву, в якій повідомила, що зарази поїздки на Євробачення-2019 в Ізраїль готова скасувати усі свої гастроль у Росії. Півфінали пісенного кконкурсу заплановані на 14 та 16 травня, а фінал конкурсу відбудеться 18 травня. Востаннє конкурс Євробачення Ізраїль приймав у 1999 році.

Comments

.,.,.,.