Одразу два концерти пролунають у центрі міста Рівне

Багато рівнян та гостей нашого міста пам`ятають сіру та непомітну будівлю Центрального універмагу з радянським інтер`єром. Певний проміжок часу ЦУМ був зачинений на реконструкцію. На вихідних відбудеться перезапуск універмагу, пише rivne-trend.

Вікенд обіцяє бути цікавим та насиченим на події. Одразу два концерти пролунають у серці міста на честь відкриття ЦУМу.

У суботу, 16 листопада буде тріумфально перерізана стрічка оновленої будівлі. В цей день, на першому поверсі, відкриють всім відомий і такий вже рідний для рівнян, ЕКОмаркет.
Своєю творчістю місцевих жителів та гостей міста порадує відомий український співак Роман Скорпіон. Почнеться дійство о 10 годині.

Але не варто розслаблятися, адже на наступний день, у неділю всі охочі зможуть повеселитися, відпочити з родиною та друзями на концерті, який влаштовує безпосередньо винуватець свята – Центральний універмаг. Його відкриття вже охрестили повним перезапуском, уся трьох поверхова будівля суттєво оновилися та наповнилася сучасним дизайном.

Концерт у неділю відбудеться о 15 годині з неймовірною шоу-програмою, веселощами, забавами, розіграшами. На людей чекають подарунки та шокуючи знижки.

Якщо ж нині реставрували внутрішні стіни універмагу, то сам фасад обіцяють змінити через рік.
Вихідні обіцяють бути оригінальними та залишити після себе лише радісні та вибухові емоції.

Comments

.,.,.,.