Весну до Рівного привезе Волинський хор

Традиційно для українців святкувати прихід тепла та весни піснями і танцями. Доказом, того що стародавня національна традиція не зникла, а лише розквітає кожного року новими різнобарвними фарбами, жителі міста можуть переконатися вже в ці вихідні. Для цього 10 березня необхідно завітати до Міського Будинку Культури на концерт Волинського державного академічного українського народного хору «Сміються, плачуть солов’ї».

Колектив приїжджає до Рівного вже з 2013 року, але це не перешкоджає кожного разу збирати повну залу глядачів. rivne-trend.in.ua впевнений, що в неділю Волинський хор здивує рівнян новою програмою і залишить глядачам лише приємні та неповторні враження. Народний хор було заснована у 1978 році, колектив налічує близько 80 учасників – артистів хору, балету та оркестру. Варто відмітити, що в складі колективу присутні люди різних вікових категорій. Отож колектив об’єднує як молодь, так і старших людей.

В концертній програмі зібрано розмаїття популярних та улюблених пісень українського народу, в тому числі такі як «Сміються, плачуть солов’ї», «Ой у вишневому саду», «Забудь мене» та багато інших хореографічних та інструментальних композицій. Особливу увага надається фольклорній спадщині Волині. Професійна робота учасників колективув створює незабутню атмосферу свята весни, краси та любові. Керує народним хором заслужений діяч мистецтв України Олександр Стадник. Концерти Волинського колективу завжди збирають повні зали захоплених глядачів не лише в Україні, але і за її межами.

Отож запрошуємо містян насолодитися надзвичайним дійством 10 березня у Міському Будинку Культури. Розпочнеться концерт о 18 годині. Купити квиточки можна в касі БК або на сайті каса.ін.юа. Вартість білетів становить від 100 до 150 грн.

Comments

.,.,.,.