«Органний собор» 2019 завершиться святковим концертом наступної неділі

Завершення  фестивалю «Органний собор» відбудеться вже наступної неділі, 17 лютого о 17.00 за участі львівських артистів повідомляє Рівненська обласна філармонія та «Рівне Тренд».

Рівне давно славиться унікальними концертами органної музики. Головним генератором класичної музики в нашому місті є Зал камерної та органної музики під керівництвом Рівненської обласної філармонії.

Окрасою та гордістю цього залу є величний, унікальний за своєю будовою орган (він складається із 4 тисяч труб), який приваблює до нашого міста відомих органістів та поціновувачів класичної музики з усього світу.

Кожного року в Рівному проходить Міжнародний фестиваль органної музики – «Органний собор», який зазвичай відбувається після новорічно-різдвяних свят у січні-лютому.  І 2019 – не виняток!

Розпочався захід ще 3-го лютого з виступу відомого чеського органіста Петра Плана, який багато виступає соло, а його концерти пролунали вже на просторах від  Великобританії до Японії і нарешті дістались Рівного.

Кульмінацією фестивалю став вчорашній виступ легендарної української органістки, Заслуженої артистки України Ольги Дмитренко, яка прославилась на культурному українському просторі тим, що першою з українських органістів отримала визнання на міжнародному конкурсі за кордоном (“Празька весна”,1979). Концерт не залишив байдужих глядачів, артистку зі сцени проводжали оваціями та квітами.

Якщо Вам з якихось причин не вдалося побувати на двох попередніх виступах всесвітньо відомих органістів та відчути себе в центрі культурно-мистецької «тусівки» нашого міста, тоді запрошуємо Вас на крайній концерт фестивалю «Органний собор 2019», який пролунає  вже наступної неділі (17 лютого) о 17.00.

Цього разу слухачів дивуватимуть львівські артисти: органістка Олена Мацелюх, скрипалька Анжела Приходько, за фортепіано – Меланія Макаревич. Виступатимуть запрошені у супроводі академічного камерного оркестру рівненської обласної філармонії – диригент Юрій Скрипник.

Comments

.,.,.,.