Допрем’єрний показ легендарної «Людини з табуретом» відбудеться у Рівному вже 19-го лютого

«33 долари і 33 центи, ну і… табурет» –  на думку редакції “Рівне Тренд”, дивакуватий набір для людини, яка планує здійснити подорож до чотирьох світових океанів, чи не так? Епатажний український кінорежисер та мандрівник Леонід Кантер руйнує нудні стереотипи і таки здійснює задуману авантюру.

Ще у далекому 2004, він та невелика група студентів-однодумців вигадують шалену гру «З Табуретом до океану», мета якої, формально – донести чотири дерев’яні табурети до чотирьох океанів, а насправді – допомогти людям зрозуміти просту істину: можливо здійснити будь-яку, здавалось, не реальну мрію, якщо всім серцем повірити в неї, а ще докласти максимум зусиль і використати при цьому мінімум коштів.

Історія про подорож кількох ентузіастів з порожніми кишенями але з багатим кругозором та непереборним бажанням стала основою пригодницько-документальної стрічки «Людина з табуретом».

Три океани позаду, на їх берегах уже самотньо стоять табурети і майорить український прапор. Підкорити останній Леоніду допомагає дворічна донька Маґдалена, а на шляху до Мису Горн – кінцевого пункту призначення, дружина головного героя подарувала йому ще одну доньку – Патагонію.

Голод, злидні та холод не стали на заваді ентузіастів.  Леонід Кантер здійснив заповітну мрію і вже планував наступну, але життя розставило свої корективи. Важкі часи зламали незламного. Роботу над фільмом яку почав Леонід Кантер продовжив за вказівками посмертної записки його друг та режисер Ярослав Попов.

15-го лютого «Людина з табуретом» вирушає у допрем’єрний тур містами України. До Рівного стрічка завітає вже 19-го лютого. А у прокат документально-пригодницький фільм про останню подорож мандрівника та режисера Леоніда Кантера вийде 21-го лютого.

Нагадаємо, Кінопалац «Україна» раніше відмовлявся тиражувати цю стрічку, аргументуючи не великою популярністю українського документального кіно серед місцевої публіки. Лише через протести небайдужих містян та різноманітні флешмоби у соцмережах, фільм все-таки стане доступним для перегляду на великому екрані єдиного рівненського кінотеатру.

Comments

.,.,.,.