У Рівному розпочне роботу школа діджеїв

У Рівному проводиться набір слухачів на навчання у школі діджеїв, пише rivne-trend.in.ua.

Навчання у школі триватиме два місяці. Повний курс охопить 25 занять. Перше заняття відбудеться вже першого лютого.

В програму навчання включено всі аспекти діджеїнгу. За словами організаторів школи, вона є абсолютно новою та захоплюючою. Програма розроблялася впродовж багатьох років, вона відповідає всім Європейським стандартам даної галузі. До речі, в Європі діджеїнг вже давно вважається офіційною професією.

В програмі курсу своїми знаннями поділиться DJ Woodman (Y.Yurkovsky), а також
інші провідні діячі цієї галузі.

Основний зміст курсу включає в себе:

  1.  План курсу. Загальне розуміння ситуації. Хто такий DJ та що грає? Стилі електронної музики. Чим відрізняється діджей від продюсера? Як стати відомим? Можливості по закінченню курсу .Конкуренція. Як працює шоу-бізнес?
  2. Історія електронної музики світу, Рівного та країн СНД . Діджеї та музиканти з даної галузі.
  3. Діджейська апаратура: як вона працює та якою буває . Історія техніки. Відмінності апаратури. Техніка безпеки підключення. Де брати матеріал для роботи? Стилі гри. Подача матеріалу. Підбір музичного матеріалу до формату заходів.
  4. Закони музики. Побудова трека, BPM, тональності, квадрати, частки, такти. Еквалайзер, ефектор, рівень треку. Що таке CUE і PITCH і як з ним працювати? Робота в навушниках. Навіщо діджею вуха. Основи зведення. Рекорд-бокс.
  5. Основи зведення на CD-програвачах і Тракторі.
  6. Основи зведення на вінілових програвачах.
  7. Практика.

Підсумком навчання стане грандіозна вечірка з представленням нових діджеїв. Деталі та записатись на навчання за телефоном 063 1553171.

Comments

.,.,.,.