До Рівного з концертом приїде співак Володимир Дорош

Через кілька днів до Рівного з концертом приїде відомий в Україні співак Володимир Дорош, пише сайт «rivne-trend.in.ua». Завітає співак до стін міського палацу культури «Текстильник», аби подарувати рівнянам гарний настрій та трішки тепла у холодний осінній вечір. 

Так, Володимир Дорош – добре знаний в Україні співак, пісні якого неодноразово підкорювали ніжні жіночі серця. Музика Володимира Дороша частенько звучить на головних національних радіохвилях, а до Рівного співак приїде, аби презентувати своїм слухачам тут свою нову концертну програму. 
Володимир Дорош – заслужений артист України, автор та виконавець, який пише свої пісні як українською, так і російською мовами. Володимир Дорош завжди у своїх композиціях ділиться зі слухачами тільки власним досвідом, своїми речами та цінностями, життєвим вибором та тим, що є близьким для багатьох українців сьогодні. 

Володимир Дорош закликає своїх слухачів не марнувати життя і не поспішати, а насолоджуватися кожною миттю, смакувати життя і ловити яскраві моменти. 

Цікаво, що Володимир Дорош займається не тільки музичною і співочою кар’єрою. Окрім того, Володимир Дорош є бізнесменом, віце-президентом Федерації волейболу України, президентом одного зі спортивних клубів, а також членом правління Всеукраїнської федерації кінного спорту. 

Сьогодні в репертуарі українського співака – ціла низка композицій, які стали улюбленими для багатьох українських слухачів. Зокрема, саме Володимир Дорош виконує пісню «Батькові долоні», «День і ніч», «Осінній сонет», «Сумно і невесело» та багато-багато інших композицій, багато з яких торкаються таємних струн людської душі. 

Концерт Володимира Дороша у Рівному відбудеться вже цієї неділі, 17 листопада. Розпочнеться подія о 19:00 год. 

Comments

.,.,.,.