До Рівного приїде столичний цирк

Через кілька днів до нашого міста завітає з барвистою програмою відомий київський цирк «Олімп», повідомляє «rivne-trend.in.ua». На рівнян чекає надзвичайно цікава і захоплива програма, яка продемонструє величезні людські можливості, грандіозні виступи, екстремальні трюки. До того ж, сюди приїдуть відомі українські та світові циркові артисти. 

Зазначимо, що цирк «Олімп» – це відомий в Україні цирк, професійний цирк, який з гастролями об’їздив вже всі куточки країни. Цирк створив гарну програму, розраховану як на найменших відвідувачів, так і на дорослих – батьків, які найчастіше відвідують цирк разом зі своїми малятами, аби залучити їх до чудового і загадкового циркового світу.

Київський цирк особливий тим, що в програмі є улюблені герої дитячих мультфільмів. Наприклад, цього разу такими будуть трансформери Мегатрон та Бамблі, а ще – тренд сучасності серед дітей, лялька Лол. Саме ці герої сьогодні неабияк тішать сучасних малюків. 

Виступи київського цирку у Рівному відбудуться 21, 22, 23 та 24 листопада. Відбудуться виступи цирку поблизу ПК «Хімік». 

Comments

.,.,.,.