До Рівного з концертом приїде Ірина Федишин

Чим краще можна зігрітися взимку, як не теплою атмосферою свята і приємними піснями? Різдвяні свята неможливо уявити без календарно-обрядових традиційних українських пісень – колядок, пише сайт “rivne-trend.in.ua”.  

В часі зимових свят до нашого міста завітає знана українська співачка – Ірина Федишин. У місті до різдвяних свят організують справжнє зимове шоу під назвою “Україна колядує”. Вважається, що проєкт Ірини Федишин “Україна колядує” – це одне з найкращих вітчизняних різдвяних шоу, які сьогодні є в Україні.  

Над створенням концертної програми, з якою співачка приїде до рівнян, працювали кілька професійних режисерів-постановників, продумане все, від найменших деталей і дрібниць. Барвисті костюми, а ще – вдале поєднання сучасної музики з одвічними українськими традиціями, точно не залишать байдужими нікого. Кожна пісня, яка пролунає на концерті, супроводжується цікавою постановкою. Таке шоу запам’ятається надовго.  

Зазначимо, що Ірина Федишин – знана українська співачка, надзвичайно творча і світла людина, яка працює у жанрі поп-музики. Ще дванадцять років тому співачка випустила альбом “Україна колядує”, пісні з якого і досі збирають повні зали українців, які люблять українську пісню і підтримують вітчизняну творчість. Значну частину пісень з альбому Ірина Федишин написала самотужки – це вже традиція для співачки. Дуже скоро на альбом чекав неймовірний успіх – вже за півтора місяця вдалося продати понад десять тисяч копій альбому “Україна колядує”. 

Концерт співачки у Рівному відбудеться вже в часі різдвяних свят – 14 січня, у стінах Рівненського обласного музичного драматичного театру. В цей вечір на всіх гостей чекатимуть не тільки нові хіти співачки, а й старі, добре знані та улюблені для мільйонів українців, композиції.  

Comments

.,.,.,.