Через кілька днів у Рівному – нічна екскурсія

Через кілька днів рівнян запрошують взяти участь у театралізованій нічній екскурсії, пише сайт “rivne-trend.in.ua”. 

Театралізовану нічну екскурсію в нашому місті проведе Рівненський обласний краєзнавчий музей. “Нічна екскурсія у князя Любомирського” – це вже традиційне дійство, яке не вперше відбувається за ініціативи музею. На рівнян чекає зустріч з історичними давніми персонажами, наприклад, такими знаними постатями, як князем Фредеріком Любомирським. Фредерік Любомирський вважається власником міста, він – будівничий чоловічої гімназії. 

Екскурсія вкотре обіцяє бути захопливою і романтичною – всі експонати можна буде побачити виключно при світлі ліхтариків. Також відвідувачі музею в нічний час матимуть змогу розважитися на вечорницях, кажуть організатори. 

Зазначимо, що Рівненський обласний краєзнавчий музей – унікальне культурне місце в Рівному, потужний науково-просвітницький осередок в Рівному. Саме це місце вважається головним зібранням духовного та культурного, матеріального надбання нашого міста та Рівненської області. Розташований музей у парку Молоді. 

Нічна екскурсія відбудеться 13 грудня. Розпочнеться дійство о 18:30 і завершиться об 21:30. Кілька годин гарних емоцій і цікавих вражень учасникам екскурсії гарантовано. Місце проведення – приміщення музею за адресою: вулиця Драгоманова, 19. 

Comments

.,.,.,.