Топ 15 найкращих мультфільмів для дітей на новорічну тематику

Перед казковим святом, батьки різними способами намагаються створити для дітей атмосферу дива, наповнити настрій позитивними емоціями. Кожного дня можна створювати новорічні прикраси на ялинку або декорації для дому своїми руками разом з малечею або ж прогляньте мультфільми на новорічну тематику, які просякнуті добром та любов`ю. Далі розповість «Рівне.Тренд».

Не забувайте і про дивовижні різдвяні пісні, які можуть лунати вдома в фоновому режимі. Після прогулянки на вулиці, де в свою силу вступила вітряна та прохолодна зима, найкращим варіантом стане закутатися у теплу ковдру з теплим та запашним какао і різдвяний мультфільм на екрані телевізору.

Топ 15 новорічних на різдвяних мультфільмів

 1. «Секретна служба Санта-Клауса». Ця картина розповідає про Артура, який є сином Санта-Клауса. Протягом всього мультфільму він прагне допомогти дівчинці здобути довгоочікуваний подарунок, хоча написаний нею лист і не був прочитаний Сантою. Чарівний дідусь зі своїми помічниками не може змінити свої плани заради однієї дитини, але наполегливий хлопчина вирішує інакше. Всіма своїми силами він рятує свято для дівчинки.
 2. «Холодне серце». Цей мультик завоював серця маленьких та дорослих у всьому світі. У ньому розповідають про Принцесу Ельзу, яка своїми чарами зробила королівство льодовим та морозним. Для того, щоб допомогти їй їх зняти з Еренделл на допомогу вирушають Анна та Крістоффор.
 3. «Полярний експрес». Чарівна подорож хлопчика поїздом, який прямує на Північний полюс. На нього чекають неймовірні пригоди.
 4. «Ніко: шлях до зірок». Оленятко допомагає розвести подарунки Санті разом зі своїм другом Джуліусом, тоді коли на упряжку напали злі та страшні вовки.
 5. «Різдвяна історія». Це дійсно самий повчальний мультфільм, який неодмінно потрібно подивитися разом з малечею.
 6. «Аннабель». Розповідь про дружбу мрійника Біллі та королеви Аннабель. Протягом мультфільму він допомагає королеві здійснити її мрію – політ у Різдвяній упряжці разом з Сантою та його помічниками.
 7. «Красуня і чудовисько: Чудесне Різдво». Казка про принцесу Белль, яка різними способами намагається показати чудовиську, що Різдво – це свято добра та любові.
 8. «Різдвяна історія Міккі». Сюжет цього мультфільму повторює книгу Ч. Діккенса «Різдвяна Історія», головним героєм якого є жадібний Скрудж.
 9.  «Сніжна королева». Чи зможе любов та дружба подолати мороз  та холоднечу? Чи зможе наполеглива дівчинка Герда допомогти своєму товаришеві Каю? Чи буде знову його серце тепле? Про це розповість чарівна історія за мотивами оповідання Г. Х. Андерсена.
 10. «Каспер: Різво привидів». Дядечки маленького та прудкого привида Каспера, різноманітними методами та способами намагаються змусити його лякати діток у Святвечір. Чи зможе Каспер їм відмовити?
 11. «Вінні Пух: Час дарувати подарунки». Сталося лихо – зникла зима, немає подарунків, відсутній сніг та мороз. Ведмедик Вінні та його друзі намагаються вияснити хто вкрав свято та повернути різдвяну атмосферу.
 12. «Лускунчик та мишачий король». Картина охоплює величний Санкт-Петербург та показує дивовижну казку про іграшок, які набули людських якостей. Добро завжди перемагає зло.

Радянські мультфільми на новорічну та різдвяну тематику

 1. «Умка шукає друга». Чарівна подорож білого ведмедика Умки до хлопчика, з яким той встиг потоваришувати на Північному полюсі.
 2. «Дід Мороз і Сірий Вовк». Крадіжка маленьких зайчат хитрим Вовком та допомога у їх поверненні, яку провернув Дід Мороз.
 3. «Зима в Простоквашино». Ну як можна оминути, такий відомий мультик нашого дитинства. Кожна дитина пострадянського простору обов`язково пригадає пісню «Аби не було зими».

7

 

Comments

.,.,.,.