Гурт “Без Обмежень” приїде до Рівного, аби презентувати новий альбом

На вулиці – осінь, а це означає, що настав час зігріватися у приємній компанії улюблених виконавців. В жовтні на рівнян очікує цікава подія – концерт від улюбленого для мільйонів виконавців українського гурту “Без Обмежень”, пише сайт “rivne-trend.in.ua”. 

Хлопці приїдуть до нашого міста, аби презентувати рівнянам нову роботу – альбом, який має здивувати поціновувачів творчості гурту незвичайним звучанням, атмосферними піснями. Хлопці запевняють, що їхній новий альбом, кожна композиція в альбомі, відтворює все те, що є в наших серцях. Мабуть, саме тому композиції гурту і є такими популярними серед українців, особливо серед молоді.  

Новий альбом гурту отримав назву “Мільярди” і до нього увійшло не так багато композицій – їх всього кілька. Це – сім пісень гурту, які вклалися у 25 хвилин.  

Новий альбом увібрав у себе цілий вир емоцій – почуття любові, вдячності, натхнення, а також почуття любові до своєї Батьківщини і до рідної землі.  

Перша “жива” презентація нового альбому відбулася ще наприкінці серпня в столиці.  

Концерт гурту “Без Обмежень” відбудеться вже незабаром, 17 жовтня, тож рівнян кличуть не гаяти часу і купувати квитки на подію. Відбудеться концерт в стінах Рівненського міського будинку культури. 

Comments

.,.,.,.