У Рівному триває голосування за найкращих татусів: переможець отримає екстремальний приз

Цими днями розпочалося голосування за найкращого татуся міста Рівне, пише сайт “rivne-trend.in.ua”. Проєкт “Найкращий Тато року” проводиться спільними зусиллями сімейного клубу “Пузата мама” та редакції видання “Чарівне.інфо”, які вирішили провести конкурс з метою показати усім, що батьківство – це круто.  

Організатори батьківського проєкту у Рівному хочуть розповісти містянам про зразкових місцевих татусів – тих, хто не тільки наважився привести у цей світ свою дитину, а й займається її зразковим вихованням, продовжують віддано працювати на благо своєї країни, показуючи малечі гідний приклад для наслідування. Власне, цей проєкт присвячено татусям з великої літери, татусям-героям, про яких має знати кожен.  

Напередодні у Рівному шукали таких татусів – сім’ї закликали розповідати історії своїх братів, синів та чоловіків. Особливу увагу організатори просили приділити історіям зразкового батьківства, а також просили надсилати фотографії щасливих татусів та їхніх малюків на електронну пошту координаторів проєкту.  

Загалом, у батьківському проєкті цьогоріч взяло участь 28 рівненських татусів, історії батьківства яких розповіли дружини та діти.  

Що отримає переможець батьківського конкурсу у Рівному? 

Зараз проєкт виходить на фінішну пряму – цими днями в мережі розпочалося голосування за звання найкращого татуся Рівного 2019 року. Про підсумки онлайн-голосування розкажуть на фіналі проєкту, який має на меті показати щасливе материнство. Йдеться про “Пузату маму” – проєкт про материнство, який добігає кінця 27 жовтня.  

Організатори повідомили, що переможець проєкту отримає особливий приз – політ на літаку в екіпажі з самим пілотом від рівненського аеродрому. Це – справжній екстемальний подарунок для справжнього чоловіка, батька, опори своєї родини. До того ж, переможець конкурсу отримає почесне звання найкращого татуся міста Рівне.  

Серед претендентів на звання найкращого татуся міста Рівне цього року – Юрій Вознюк, Олександр Грушевський, Олексій Кіріка, Олександр Стрибулевич та інші зразкові татусі нашого міста.  

Пригадаємо, 27 жовтня відбудеться завершення проєкту “Пузата мама”, покликаного популяризувати материнство, головні сімейні цінності. В цей день на рівнян чекає грандіозна концертна програма та велика кількість сюрпризів для кожного – як для самих учасниць проєкту, так і для глядачів.

Comments

.,.,.,.