Рівнян запрошують відвідати концерт пам’яті Кузьми Скрябіна

Рівняни люблять слухати музику, а особливо ту, яка проймає до найніжніших струн душі. Саме такими композиціями були пісні легендартного Кузьми Скрябіна, який, попри трагічну загибель, назавжди залишиться в наших серцях, адже його душа живе в музиці, пише сайт “rivne-trend.in.ua”.  

Цієї осені рівняни будуть мати змогу провести приємний вечір у колі талановитих артистів та добре відомих пісень Кузьми. На початку жовтня Рівненський будинок культури запрошує рівнян відвідати концерт пам’яті славетного земляка.  

На вулиці – холодна осінь, тож настав час гріти душу емоціями та гарним настроєм, які можна отримати від споглядання та слухання прекрасного – творів мистецтва. Кузьма, без сумнівів, став геніальним виконавцем сучасності, його композиції знає кожен українець.  

Рівненські артисти виконають на сцені міського будинку культури саме ті добре знані для нас композиції – “А пам’ятаєш”, “Кораблі”, “Говорили і курили” та багато інших пісень видатного львівського батяра. Їх виконають талановиті рівненські артисти, і зроблять це так, що відвідувачі зможуть почути улюблені пісні в новому виконанні.  

Виконавцями стануть знані рівненські музиканти – солісти Андрій Леончик та Олексій Казанцев, солістка Катерина Качановська, гурт “Лісова пісня”, “Marmelad”, “Sarafan Band”. “Родзинкою” концерту пам’яті Скрябіна в Рівному стане візит людини, яка особисто багато років працювала спільно з Кузьмою. Йдеться про головного Лесика країни – Лесика Самого. Він виступав з Кузьмою ще в часи кінця 80-х років минулого століття, коли Кузьма заснував у Львові рок-гурт Форте. Кузьма свого часу писав тексти пісень для Лесика. 

Концерт пам’яті Кузьми відбудеться в Рівному 2 жовтня. Розпочнеться подія о 19:00 год. Квитки можна придбати на касі міського будинку культури.  

Comments

.,.,.,.