5 ознак того, що вам пора оновити веб-ресурс або замовити послуги по створенню нового сайту

Хороший сайт не робиться один раз і назавжди, а потребує постійного доопрацювання і оновлення. Сьогодні ми розберемо п’ять основних ознак, що вказують на те, що сайт вже не такий гарний, як був рік-два назад і що йому потрібна терміновий апгрейд.

А якщо ви хочете замовити адаптивний сайт прямо зараз, звертайтеся в Діджитал-агентство Грейт Про. Деталі й ціни за посиланням: створення сайтів Київ ціни в Грейт Про.

1. Погана швидкість завантаження

Якщо сторінки сайту вантажаться повільніше, ніж 3 секунди, це перший тривожний дзвіночок. В епоху інтернету довго чекати ніхто не стане – потенційний клієнт просто перейде в сусідню вкладку і залишиться на ній. На щастя, «розігнати» сайт – цілком можна вирішити завдання, якщо за справу беруться розумні фахівці.

2. Відсутність адаптивності

Ви знали, що ще в далекому 2016 році кількість мобільних користувачів інтернету перевищила кількість користувачів ПК? І якщо ваш сайт до сих пір з цим не рахується, потрібно терміново виправляти ситуацію, адже відсутність потрібної мобільної версії буде коштувати вам доброї половини потенційних покупців.

3. Flash-елементи

Сьогодні для різних рухливих штук на сайті краще використовувати технологію HTML5, Flash вже давно застарів і не дуже здорово сприймається пошуковими системами.

4. Зайва оптимізація

Ще багато років тому, намагаючись якомога сильніше догодити пошуковим системам, деякі розробники сайтів обзавелися поганою звичкою забивати кожну сторінку ключовими словами і внутрішніми посиланнями. Благо, зараз пошукові системи вже не ведуться на це, а навіть навпаки – знижують рейтинг переоптимізованих ресурсів, віддаючи перевагу реально зручним і корисним для користувача сайтам.

5. Погана взаємодія з користувачем

Сайт повинен всіляко допомагати клієнту взаємодіяти з брендом. Це може проявлятися у всіляких спливаючих діалогах з консультантом, калькуляторах вартості, чат-ботах. Якщо на вашому сайті нічого такого немає, рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями про доречність впровадження таких допоміжних елементів.

Якщо ви знайшли свій сайт хоча б в одному-двох пунктах з цього чек-листа, є причини задуматися про оновлення ресурсу. Адже сайт – це одночасно і обличчя вашого бізнесу, і майданчик для спілкування з клієнтами, і хороший інструмент для продажу. Тому, якщо вам потрібні послуги зі створення нового сайту або оновлення вже існуючого, звертайтеся в Грейт Про. Завжди Вам раді.

Comments

.,.,.,.