Де знайти надійний і швидкий трансфер зі Львова до курорту Буковель?

На вулиці – холоднішає, а це означає, що зовсім скоро до нас прийде зима – улюблена пора року для багатьох любителів “холодного” відпочинку – тих, хто обожнює лижі та екстрим. Тоді залишається лише брати лижі в руки і гайда на найкращий гірськолижний український курорт – Буковель. Що може бути краще? 

Для того, щоб повноцінно відпочити, треба попередньо вирішити головні питання – де ви будете відпочивати, чого ви очікуєте від відпочинку і як ви туди плануєте дістатися. Питання транспорту обов’язково слід врегулювати наперед, аби згодом не виникло різноманітних форс-мажорних ситуацій. 

Трансфербас – зручні та надійні перевезення до місця відпочинку 

трансфербас

Трансфербас – надійна компанія, яка вже багато років займається перевезенням на місця відпочинку. Якщо ви плануєте провести свій відпочинок в найкращому гірськолижному курорті українських гір, Буковелі, то компанія Трансфербас – те, що вам потрібно. Замовити трансфер можна на сайті transferbus.com.ua.  

Є декілька головних переваг замовлення трансфера до Буковеля: 

  • Комфорт та зручність. Погодьтеся, подорож комфортабельним і містким бусом – набагато кращий варіант, аніж добирання до місця відпочинку автобусом чи поїздом; 
  • Швидкість. Перевізники компанії обирають найбільш оптимальні і швидкі маршрути, тож можна гарантовано швидко дістатися до бази відпочинку. До прикладу, зі Львова до Буковеля дістатися можна найшвидшим маршрутом, який пролягає через Миколаїв, Стрий, Долину, Надвірну; 
  • Доступність. Вам не потрібно самостійно шукати трансфер, який прибув до вокзалу. Водій самостійно вчасно зустріне вас і доставить туди, де ви плануєте відпочити. 

В компанії Трансфербас можна замовити бус з різною місткістю, тому сміливо можете брати разом з собою велику і дружню компанію.  

Ціни на трансфер від компанії Трансфербас 

Ціни на трансфер від компанії Трансфербас є вигідними для клієнтів, набагато доступнішими, ніж ціни на таксі.  

Ціни на трансфер коливаються залежно від кількості осіб та від місткості буса. Найбільші буси вміщують 26 людей і коштують 6500 грн. Бус на 20 людей коштуватиме 5000 грн, від 9 до 12 – 3500 грн. Найменші буси вміщують від 1 до 8 людей і коштують 2500 грн.  

Значною перевагою компанії є те, що тут можна замовити трансфер з різних куточків країни. Зокрема, дістатися до Буковеля можна з Івано-Франківська, Львова, Тернополя.  

Заощадити на трансфері можна, скориставшись послугою “Разом дешевше”. Така послуга працює для туристів, які готові зібратися в одному місці на конкретний час. Якщо група не назбирується – компанія шукає альтернативи для вас.  

Comments