У Рівному - кінофестиваль

Міжнародний фестиваль документального кіно стартує у місті Рівне. Основна тематика якого, дотримання прав людини "Docudays UA", пише rivne-trend.in.ua.

У Рівному стартує XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Фестиваль пройде 3-6 грудня в Рівненській обласній бібліотеці. Будуть показані кілька стрічок які представляють Фінляндію і Україну.

«Рівні рівності» - основна тема фестивалю, вона зачіпає такі чутливі питання як рівність. Все це зроблено для людей, які на собі відчувають питання дискримінації, нерівність в суспільстві, а також інформаційну блокаду в засобах масової інформації.

Графік кінофільмів на фестивалі

3 грудня, понелілок - фільм «Вихідний» (Україна, 2017) - описує сучасне місто на півдні України і людей, що в ньому проживають.

4 грудня, вівторок - «Сіева» (Фінляндія, 2018) - фільм про групу молодих танцівників, які танцюють вуличний танець «сієва», на відміну від їх однолітків, які танцюють брейк-денс.

5 грудня, середа - фільм «Вєаюфром» (Україна, 2017) - фільм про сучасні технології. Головний герой робить селфі за допомогою однієї камери, а режисер знімає іншою камерою.

6 грудня, четвер - «Гірчиця в садах» (Україна, 2017). - фільм пов'язаний з війною на сході України. Героїня стрічки збирається поїхати в рідне село, яке розташоване на лінії фронту в «сірій зоні» Донецької області.

Головним своїм завданням організатори фестивалю є покращення рівня прав людини та популяризації документально кіно в Україні.

Коментарі