У Рівному пройде Міжнародний джазовий фестиваль

В Рівному 7 та 8 грудня вкорте організують XVІІI міжнародний джазовий фестиваль під назвою “Jazz Bez», пише rivne-trend.in.ua.

Унікальні творчі виконавці джазових композицій з України та Польщі виступатимуть у барі-ресторані «Блюz & Jazz» та Рівненському міському будинку культури. Захід буде організовано завдяки сприянню працівників та небайдужих митців творчого об’єднання «Дзиґа», з міста Львів, а також – Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку, Польського Інституту, міського голови Рівного Володимира Хомка та Управління культури и туризму Рівненського міськвиконкому.

Так, 7 грудня у  рівненському барі «Jazz & Blues» о 19:30 розпочне виступ польський гурт «Aleksandra Kutrzepa Quartet».

Музиканти групи презентують слухачам свої авторські композиції у сучасній імпровізації та стилістиці джазових виконавців. Музиканти також покажуть імпровізаційні праці та класичні варіанти виконання композицій.

Квартет «Aleksandra Kutrzepa Quartet» дуже довго працював над створенням власного унікального контенту та звучання. Відтак, роки праці та репетицій дозволили польському гурту зайняти своє місце на вітчизняному музичному полі та здобути популярність у сусідніх країнах. Нині квартет активно дає концерти вдома та за кордном і вже готує до випуску свій дебютний альбом. Крім того, музиканти викладають основні ази музичної роботи для молодих майбутніх музикантів.

Нагадаємо, що “Jazz Bez” – це транскордонний джазовий марафон, що поєднує десятки міст, сотні музикантів з цілого світу, тисячі меломанів, безліч кілометрів та ще більше відтінків джазу у єдине свято музики і свободи. Вісімнадцятий «Jazz Bez» об’єднає довкола джазу 15 міст України та Польщі та привезе тих виконавців, які наразі творять світовий джаз. 

 

Comments

.,.,.,.