Рівнянам на замітку: найкращі ідеї для стартапів під час пандемії

Пандемія COVID-19 призвела до масштабної економічної кризи у всьому світі. Рівненщину ця халепа теж не оминула стороною. В умовах епідемії запуск нового стартапу, бізнесу, на перший погляд, може здатися безглуздою ідеєю. Однак, якщо подивитися на ситуацію з іншої сторони, зараз самий сприятливий момент для інвестицій в новий бізнес. Пандемія кардинально змінила побут та звички рівнян та економічну структуру в цілому. Ті підприємці, які першими осідлають хвилю змін отримають перевагу над конкурентами. Розглянемо найбільш цікаві та перспективні ідеї для стартапу, які будуть актуальними у найближчі роки для рівнян та мешканців області. Далі розповідає «rivne-trend.in.ua»

Торгівельна платформа у мережі Інтернет

"

Відкриття нового торгівельної платформи в Інтернеті тільки на перший погляд може здатися поганою ідеєю. За час карантину у рівнян з’явилася звичка купувати товари в мережі. Також, ще довго у людей звичні торгівельні центри будуть викликати страх через ризик інфікування  COVID-19. Це змусить продавців іти в онлайн. Якщо ж ви не боїтеся ризику можна вийти на африканський, латиноамериканський, індійський або південноазійський ринок, де на сьогодні інтернет-торгівля перебуває на стадії розвитку. Рівнянам на замітку: потрібно пам’ятати, що для створення успішного маркетлейса потрібно інвестувати сотні тисяч доларів.

Смарт-офіси та коворкінг

"

Існує думка, що звичка формується за 21 день. Тож не дивно, що багато людей вже звикли до віддаленої роботи і не мають бажання повертатися в офіси. Ба більше, криза у світі змусила багатьом компаніям значно врізати бюджет. Карантин показав, що багато завдань можна виконувати вдома. Тому все більшої популярності набуватимуть смарт-офіси . Є ймовірність, що переважна більшість компаній переведуть працівників в коворкінг. В найближчі роки нас чекає період «гнучких офісів» і організація офісних приміщень нового типу. Рівнянам на замітку: це класна ідея для стартапу у сфері комерційної нерухомості.

Сервіс для контролю дистанційної роботи

"

Одна з головних тенденцій сучасності – збільшення кількості віддалених працівників. Зростання популярності «дистанційки» означає, що всі робочі процеси будуть оцифруватися, тобто «йти в онлайн». Фірмам зараз вкрай необхідні різні сервіси, платформи, програми для організації та контролю дистанційної роботи. Рівнянам на замітку: стартапи, які зможуть допомогти організувати віддалену роботу, будуть мати інтерес у інвесторів.

Сервіс доставки здорової їжі

"

Наразі настав самий сприятливий час для запуску стартапу у сфері доставки. За час карантину рівняни звикли замовляти їжу з ресторанів, кафе, супермаркетів додому. Порівняємо: якщо у 2018 році обсяг ринку доставки їжі становив майже 50 мільйонів доларів, то в 2019 році цей показник зріс у два рази – до 100 мільйонів доларів. Не дивлячись на те, що в Україні та в Рівному зокрема, вже є кілька сервісів доставки їжі, новий стартап своїх клієнтів захопить дуже швидко. Рівнянам на замітку: можна розглянути онлайн-сервіс доставки свіжих продуктів харчування безпосередньо «з грядки», тобто від фермерів і крафтових виробників. Відомо, що під час карантину попит на здорову їжу, свіжі і натуральні продукти зріс вдвічі. А це означає, що така ініціатива швидко окупиться та масштабується.

Лідогенерації для бізнесу

Гарячі ліди, зараз, як ніколи, користуються популярністю у будь-якій фірмі. Однак, утримувати величезний відділ продажів і маркетингу – дороговартісне задоволення. Правильне рішення – віддати лідогенерацію на аутсорс.

Що ж таке лідогенерація? Агентство лідогенераціі може займатися email-маркетингом, SEO, просуванням в соцмережах, налаштуванням реклами в Google, холодними і теплими продажами (дзвінками), створенням сторінок продажу в інтернеті. На сьогоднішній день непоганий шанс на успіх мають стартапи, які автоматизують збір лідів та дозволяють серйозно збільшити конверсію. Лідогенерація – це область, де сьогодні можна втілити в життя найоригінальніші бізнес-ідеї.

Психологічна терапія онлайн

"

Рівнянам на замітку: якщо ви маєте психологічну освіту або ж знаєтеся у сфері психології, то хорошою ідеєю для стартапу є започаткування психологічних курсів в інтернеті. Відомо, що під час карантину, в умовах самоізоляції у людей значно загострилися психологічні проблеми.

Бізнес у сфері онлайн-психології може зводитися не тільки до традиціййних консультацій психолога. Це можуть бути і  продажі навчальних матеріалів, інформаційних продуктів. Крім того, зараз активно розвиваються різні медичні маркетплейси, аналоги сервісу Booking в лікарській сфері. Подібний проект можна було б реалізувати і в галузі психології.

Додатки для йоги, медитації, фітнесу

"

Пандемія COVID-19 змусила рівнян набагато серйозніше та відповідальніше ставитися до власного здоров’я. Ймовірно в найближчі роки рівняни не зможуть відвідувати спортивні зали, як раніше. Також, багато людей буде страждати від депресій. Безумовно, найкращими засобами від стресу є йога та фітнес. Проте, самостійно скласти програму тренувань може не кожен. Тоді на допомогу приходять різноманітні мобільні додатки. Рівнянам на замітку: розробники подібних додатків для спорту, медитації та йоги без клієнтів точно не залишаться.

Безпечне таксі

"

Рівняни ще довго будуть боятися натовпів та великих скупчень людей. Існує така думка, що пасажиропотік у громадському транспорті значно зменшиться через те, що люди будуть віддавати перевагу особистому транспорту або таксі. Проте в Україні, та в Рівному немає такого оператора таксі, який би гарантував 100 % захист від коронавіруса.

Керманич та пасажир в автівках «безпечного таксі» мають бути розмежовані спеціальною перегородкою, а оплата за проїзд повинна здійснюватися за допомогою банківської картки або безготівкового розрахунку. Бажано, щоб автомобілі після кожного пасажира оброблялися дезінфікуючими засобами. Звісно, «безпечне таксі» потребує великих фінансових вкладень, проте такий стартап буде відрізнятися унікальністю. А це означає, окупиться досить швидко.

Comments

.,.,.,.