Що таке і навіщо потрібна APS система

Система розширеного планування продукції (APS) являє собою тип інформаційної системи для підтримки планування. Зазвичай вона має графічний користувальницький інтерфейс. Визначення APS систем особливо цікаво в контексті ERP, оскільки вони часто розгортаються разом з ними і мають потенційне дублювання функцій. Простіше кажучи, система APS з планування виробництва продукції – це тип системи, яка відстежує витрати на основі дій, які відповідають за збільшення витрат при виробництві промислових товарів. APS оптимально розподіляє сировину і виробничі потужності, щоб збалансувати попит і інші виробничі показники.

Особливості APS системи

Розширене планування виробництва продукції – це система, яка допомагає відслідковувати ресурси виробничого підрозділу для безперебійного виробництва. Вона бере до уваги всі основні виробничі фактори:

  • люди;
  • машини;
  • інвентар;
  • витрати.

Це забезпечує належний баланс між сировиною і виробничими процесами бізнесу. Програма планування виробництва – це вто важливий розділ в управлінні ланцюгів поставок.

Як APS може поліпшити ваш бізнес

Планування виробництва генерує реалістичні звіти, які допомагають аналізувати виробничі потужності підприємства і, відповідно, спланувати подальші дії по його розвитку і поліпшенню.

APS допомагає в розумінні виробництва і перерахування необхідної сировини для забезпечення безперебійної роботи системи. За допомогою програми ви можете оптимізувати систему інвентаризації бізнесу і зробити її більш ефективною.

APS також допомагає поліпшити систему управління тимчасовими ресурсами, аналізуючи і інтерпретуючи час, що витрачається на кожен процес. Це унікальна розробка системи даних в реальному часі, яка фіксує робочі години і необхідні ресурси. Вона покращує час доставки і радує клієнтів швидким обслуговуванням.

Математичні програми, які використовуються в APS

В основі APS систем зазвичай лежать такі математичні програми:

  • лінійне програмування;
  • програмування на основі обмежень;
  • евристика і алгоритми.

APS може запропонувати вирішення різних проблем, з якими компанія може зіткнутися з плином часу, а також може поліпшити систему обслуговування клієнтів. За допомогою APS компанія формулює точні стратегії, чітко визначивши ринковий попит і спосіб виробництва, щоб захопити більшу частку ринку з адекватними поставками.

Це допомагає бізнесу приймати важливі рішення про розширення, аналізуючи виробничі потужності компанії і прогнозуючи продажу. Це може допомогти вам вивчити всі аспекти бізнесу від виробництва до дистрибуції, а потім скласти відповідний графік продуктивності.

Comments

.,.,.,.