Причини випадіння нарощеного волосся

На жаль на теренах інтернету можна зустріти немало негативних відгуків на процедуру нарощування волосся. Найчастіше незадоволені клієнти нарікають на розшарування та сповзання капсул, випадіння волосся для нарощування. Причин такого явища досить багато, частина з них пов’язана з низькою кваліфікацією майстра, інші — з неправильним домашнім доглядом. Якщо ви шукаєте якісне натуральне волосся для нарощування, загляньте в каталог салону-магазину Zirkova тут.

Клієнтські помилки — причина випадіння натурального нарощеного волосся

Під терміном «випадіння» при нарощуванні розуміють декілька ситуацій:

  • випадіння окремих волосин з капсули;
  • сповзання капсули з власного волосся;
  • випадіння капсулі з рідним волоссям. 

Надмірна жирність шкіри голови негативно позначається на терміні носіння волосся для нарощування. У такій ситуації необхідний більш ретельний догляд, інакше капсули спускатимуться, наближаючи момент корекції.

До відшарування кератину і випадання окремих волосин може призвести неправильно підібраний догляд, зокрема шампунь. Олії, силікон, кератин, зволожуючі компоненти роблять капсули натурального нарощеного волосся менш міцними, а пасма більш гладкими. Пам’ятайте, що шампунь — це очищення шкіри голови і це єдина функція, яку засіб має якісно виконувати.

Кондиціонери та бальзами, а також різні маски, що мають зволожувальну дію, наносяться виключно на довжину натурального нарощеного волосся з відступом від коріння не менше 10-12 см.

Ще один фактор, про який необхідно попередити майстра — виконання салонних доглядових процедур. Кератинове випрямлення пригладжує лусочки волосся, роблячи його гладким. Через це капсули волосся для нарощування дуже швидко спускаються. Якщо процедури не уникнути, попросіть майстра виконати її з прикореневим відступом в декілька сантиметрів.

Випадіння волосся для нарощування: помилки майстрів

Однак далеко не завжди причина випадіння натурального нарощеного волосся криється у неправильному домашньому догляді. Нерідко розшарування кератинових капсул відбувається через використання неякісного матеріалу. Надмірна економія кератину призводить до того, що з часом окремі волоски випадають із капсули. Недостатньо міцний затиск капсули призводить до того, що кератин не закріплюється на пасмі волосся для нарощування та поступово сповзає.

Comments

.,.,.,.