Як контролювати свою гру в автомати

Багато людей сприймають ігрові автомати як один зі способів збагачення, причому досить легкий. Тому охочих взяти у цьому участь не зменшується, а з блискавичною швидкістю збільшується. Тим більше, що в інтернеті існує безліч слотів, серед яких будь-який гравець обов’язково знайде відповідний.

Чому втрачається контроль над грою?

Більшість людей, які поринають у море азарту, не завжди здатні контролювати себе під час гри. Особливо це стосується популярних ігор, як наприклад ігровий автомат книжки, де атмосфера настільки цікава, що іноді забуваєш про все на світі. Знаходяться лише одиниці, готові все залишити і відмовитися від продовження захоплюючої гри. Для інших «однорукі бандити» здаються перспективним задоволенням, від якого важко відступити. В основному це пов’язано з тим, що людина має слабкий характер і «пливе за течією», сподіваючись на вдачу.

Найчастіше це діє на підсвідомості, адже ніхто не хоче бути у програші і свято вірить, що саме він стане тим обраним, кому посміхнеться фортуна. Та й сама атмосфера ігрового закладу діє гіпнотично – розмірені звуки автоматів, барабани, що обертаються, і ти забуваєш про все.

Як контролювати гру – поради досвідчених гравців

Обмежуйте себе

Якщо ви твердо вирішили познайомитися ближче з «одноруким бандитом», то не гріх скористатися порадами досвідчених гравців. Насамперед слід продумати план своїх дій. Дуже важливо визначитися з автоматом, за яким ви маєте намір провести свій вільний час. Важливо знати, які фінанси ви маєте, тобто яку граничну суму можна витрачати.

Плануйте гру

До речі, плануючи максимальну суму виграшу ви значно збільшуєте шанси тримати гру під контролем. Адже якщо несвідомо грати, то завжди буде мало і зупинитись буде важкувато. Якщо у вас є досвід, то це додатковий плюс. Змінюючи автомати, ви витрачаєте свій час та гроші, які могли б принести користь.

Так легко втратити концентрацію на цілі, і повірте, толку від цього немає. Зірвати куш більше не вдасться, а втрата концентрації точно гарантована. Тим більше, що змінюючи автомати, ви не зможете підрахувати кількість виграних та програних грошей. Робити ходи слід не просто так, а запам’ятовуючи їх – це потрібно для статистики.

Так у вас буде інформація про кількість комбінацій, які були виграшними та програшними. Ті, хто має відмінну пам’ять, з цим справляються легко, а ось решті доведеться напружити свій мозок. Головне правило досвідчених гравців – не варто намагатися виграти всі гроші, цього не вийде.

Порушуючи це правило, багато хто залишається з порожніми руками. І навіть якщо ви йшли з перемогою кілька разів, не варто думати, що і зараз буде також. Буває, що, сподіваючись на черговий куш, гравці повністю програють. У грі просто необхідна перерва – для відпочинку та продумування подальшої стратегії.

Змінюйте стратегію

Якщо використовувана стратегія виявляється не ефективною, її завжди можна змінити. Не треба зациклюватися на одній, сподіваючись на а раптом зараз. Перерва – це реальна можливість оцінити свої дії з іншого боку. І не треба нехтувати цим. Наступне правило має стати залізним для новачків, хоча б доти, доки вони не відчують впевненості.

Грайте за маленькими ставками

Не варто ставити велику суму – так з’являється величезний ризик програшу всієї суми одразу. Вносячи невеликі суми, ви збільшуєте шанси: за таким планом часті виграші можуть скупчитися в пристойну суму. У свою чергу, частину виграшу можна залишити собі, а решту – пустити в обіг. Грати на мінімальні ставки можна в будь-якому сучасному ігровому автоматі від NetEnt, Microgaming, Quickspin і т.д.

І насамкінець – у будь-якій ситуації постарайтеся не втратити голову і зберігайте самоконтроль! І якщо ви в собі не впевнені, то краще відмовитися від цієї витівки та знайти собі інше заняття.

Comments

.,.,.,.