Пікантна вистава «Медовий місяць» ознаменує початок справжньої весни у Рівному

Сьогодні, 19 березня в Рівненському міському палаці культури «Текстильник» київський театр «Чорний квадрат» продемонструє глядачам свій новий спектакль. rivne-trend.in.ua нагадує, що даний театр приїжджає до рівного не вперше і вистави «Чорного квадрату» полюбилися рівненським глядачам. Адже виступи столичного театру переповнені емоціями, веселістю та нотками пікантності.

Сьогодні до уваги глядачів представлена вистава за однойменною п’єсою Габріелла Баріллі «Медовий місяць». За словами організаторів дійства – це жіноча вистава, яку дивитися без почуття гумору забороняється. Головні героїні – три молоді жінки, які зібралися разом на передодні свята, для того, щоб обговорити свої сердечні справи. Розмова приводить до дуже непередбачуваних, але закономірних висновків.

У спектаклі піде мова про чоловіків, секс, взаєморозуміння, гроші, коньяк та навіть про фалоімітатор. Вистава не призначена для глядачів з святенницьким ставленням до світу. Під час виступу артистів декілька разів лунає ненормативна лексика. Спектакль рекомендовано переглядати з подругами або коханими половинками.

Дійство розпочнеться о 19.00 у МПК «Текстильнику». Вартість квитків становить від 120 гривень і вони вже є в продажу каси палацу. Також їх можна придбати онлайн. Довідки за телефоном 0976452110.

Отож, одна із героїнь вистави – Лора. Це впевнена в собі кокетка, яка завжди здобуває те, що хоче. Жінка рухається по життю сміючись, і з легкістю здобуваючи увагу багаточисленних залицяльників. А чоловіки для неї лише іграшки.

Катерина – ділова леді, яка успішно побудувала кар’єру, але ніяк не може знайти своє «жіноче щастя». Вона – романтична особа, яка вірить в щасливі фінали та чекає свого казкового принца, але абсолютно розчарована в сучасних мужчинах.

Валя – особа, яка несподіваним чином змінює хід всієї п’єси. Адже на протязі семи років вона грала роль ідеальної дружини, але її терпінню прийшов кінець. І тепер більше всього вона прагне свободи. Але життя трьох подруг змінюється з появою сусіда Георгія.

Comments

.,.,.,.