Рівненський викладач став героєм кліпу українського колективу

Цими днями на просторах інтернету поширився кліп відомого українського колективу, зіркою якого є рівненський викладач, пише сайт “rivne-trend.in.ua”.  

Так, колектив під назвою B&B PROJECT створив авторську роботу “KOZAK”, прем’єра якого відбулася на свято українського козацтва – День захисника України, що відзначає наша країна 14 жовтня. Дуже символічно було обрано день прем’єри кліпу, але ще більше символіки у самому проєкті гурт. В основу кліпу покладено бойовий давній український танець гопак – традиційний танець, що родом із Запорізької Січі.  

Головний виконавець давнього українського танцю у проєкті гурту – викладач Школи бойового гопака в Острозі, Давид Нозва-Федюк. Давид – майстер острозького гопака, який не раз дивував мешканців Рівного та області своєю творчістю – показовими виступами. Свій талант Давив демонстрував і закордонній публіці – зокрема, з виступам Давив відвідав Францію, де завітав на Свято прапорів світу, в рамках якого гості з різних куточків планети демонстрували свої національні традиції.  

Зазначимо, що колектив B&B PROJECT є досить відомою в Україні творчою групою, яка має на меті популяризацію українських народних інструментів, таких, як бандура та баян. Робить це колектив через постійні пошуки якогось нового, сучасного репертуару. Гурт виконує музику різних жанрів – класику, рок-музику, поп-музику, електронну музику, а ще – авторську та сучасну українську музику.  

Гурт B&B PROJECT – відносно молодий творчий колектив, заснований у 2015 року. Попри такий юний вік, колектив вже встиг побувати за кордоном – з гастролями гурт відвідав Амстердам, Берлін та Париж, а також інші європейські міста. Гурт також мав почесну місію – представлення України на великому міжнародному економічному форумі у Швейцарії.  

Comments

.,.,.,.