«Щось таке як любов» очима Зої Казанжи

У рівненській кав’ярні «Calamarius» відома письменниця, блогерка, журналіст Зоя Казанжи представила на суд читачів свою книжку «Щось таке як любов» під модерацією Соломії Бобровської, пише rivne-trend.in.ua. 

Історії, які наповнюють книжку різними барвами і сюжетними поворотами, не вигадані. Вони взяті з реальності, з мережі Фейсбук і пропущені через чуттєвий внутрішній світ авторки, висвітлені під її власним кутом зору. І вони далеко не всі мають щасливий кінець. Може тому після прочитання книги залишається відчуття надії, що все ще не закінчилось, що хепі енд ще буде, але багато що залежить і від читача.

Ці оповідання про жінок, тому всім, хто хоче розібратися в тонкій жіночій натурі, збагнути (хоч це і не можливо!) жіночу душу, буде цікаво знайти щось для себе, а можливо і впізнати себе у якийсь момент, чи зрозуміти ситуацію, яка склалась довкола. У книзі дев’ять розділів і у кожному авторка виклала якусь іншу грань життя – це історії про виживання, співчуття, боротьбу, іронію, жаль, сльози, радість. Всі ці надзвичайно сильні емоції спонукають душу читача відгукуватися, проживати, співпереживати і зберігати після прочитання таке відчуття, що наше сприйняття світу уже не буде таким, як раніше.

Модератор Соломія Бобровська побіцяла, що такі зустрічі з сучасними митцями у Рівному
планують проводити регулярно, даючи можливість містянам пізнавати щось нове, спілкуватись із творчою елітою сьогодення.

 

Comments

.,.,.,.