Сергій Бабкін завітає до Рівного з новою програмою

Як стало відомо із засобів масової інформації, які спеціалізуються на новинах шоу-бізнесу, відомий український артист Сергій Бабкін вирушив у велике всеукраїнське турне з абсолютно новою програмою, яка обіцяє бути ще більше цікавою не тільки його фанатам, але й звичайним меломанам, пише rivne-trend.in.ua.

Грандіозний тур Бабкіна розпочався в листопаді 2018 року, а триватиме всього 3 місяці і закінчиться в лютому 2019 року. Загалом Бабкін відвідає 24 українських міста.

11 лютого Сергій Бабкін відвідає місто Рівне в МБК. Сергій Бабкін вирушив у цей тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера», який є його тринадцятою роботою. Особливістю альбому «Музасфера» є те, що він є повністю україномовним. В альбомі «Музасфера» він ділиться не тільки своєю музикою,але й різними перфомансами. Адже відомо, що Бабкін попри те, що є чудовим співаком є ще й актором театру, що позитивно позначилось на візуальних рядах його пісень та й на живих виступах співака.

До трек-листа платівки увійшли легендарні «Хто далі йде», «Де би я» і ще 12 нових пісень, які створюють романтичну атмосферу, якою буде можна насолодитися досхочу на концерті: світ ідей, неперевершена музики та містики артиста. Обов’язково відвідайте концерт та насолодіться хорошою музикою .

Довідково: Сергій Бабкін відомий український артист, учасник відомої групи «5nizza», один із тренерів проекту «Голос країни», учасник 4 сезону шоу «Танці з зірками». В своїх піснях поєднує стилі поп і джаз музики. Сергій є співаком різних жанрів, але свіжість і романтику він зберігає в кожній своїй пісні. Більшість пісень артиста про любов та пережиті почуття самим Сергієм Бабкіним. Артист ділиться своїми почуттями з іншими завдяки неперевершеній музиці, яка пронизує до кінчиків пальців.

Comments

.,.,.,.