Рівне 2020: найкращі ідеї для стартапу

Згідно з офіційною статистикою на один оригінальний та цікавий стартап в Україні припадає близько 300 звичайних ФОПів. Наразі комерсанти-початківці віддають перевагу перевіреним і традиційним різновидом заробітку коштів. І навіть якщо конкурентів дуже багато, вони вважають таку діяльність більш надійною. Проте через певний проміжок часу багато з них шкодують про таке рішення. Оригінальна та продумана ідея для стартапу має непогані шанси принести непоганий прибуток. Головною перевагою такого рішення є відсутність конкуренції, яка згубила не один традиційний бізнес-проект. Далі розповідає “rivne-trend.in.ua“.

Серед найактуальніших ідей для відкриття стартапу можна виділити такі:

1. Інноваційна пісочниця

"

Аналог всенародно улюбленої дошки з підсвіткою для малювання піском. Робота інноваційної пісочниці виконується за допомогою сучасного програмного забезпечення, проектора та сканера. Під час створення різноманітних фігур з піску перед “скульптором” виводиться об’ємне кольорове зображення, відповідне до створюваного ландшафту. Наприклад, якщо зробити в піску маленьку канавку, одразу потече “віртуальна” річка, при створенні невеликої піщаної гірки над нею буде підніматися значна голографічна гора. Інтерактивних режимів – безліч.

2. Свята в стилі Ukrainian 

"

З кожним роком велика кількість людей надає перевагу народним традиціям. Проведення вечірки, Дня народження, весілля з використанням національної атрибутики – чудовий варіант стартап ідеї для малого та середнього бізнесу. Оригінальності нададуть забуті народні ритуали, пісні і танці, а також – костюми. Можна також продавати маленькі українські сувеніри на згадку про це свято. 

3. Фотостудія для тварин

"

Тематичні фотосесії чотирилапих пухнастиків з їхніми господарями надзвичайно популярні в наш час. Незвичайному фотографу потрібно мати: меблі для кішок і собак, одяг, різноманітні аксесуари (іграшки, резинові кістки тощо), будиночки. Але реквізитом та професійною камерою тут не обійдешся. Майстер має знати ази психології тварин та вміти застосовувати їх на практиці. Це прекрасна ідея для стартапу в Рівному, адже своїх домашніх вихованців обожнюють усі. 

4. Продаж крафтового пива

"

Відкриття та утримання великої пивоварні вимагає значних капіталовкладень. А от створювати домашнє пиво в невеликих обсягах може кожен підприємець. Серед популярних напоїв можна обрати: квас, узвар, перцівка. Іншим аналогом даного варіанту є реалізація елітного пива, яке було придбано в приватних пивоварнях.

5. Led-анімація колес

"

Монтаж на колесах велосипеду, самокату спеціальної підсвітки допомагає створити при їзді чудернацькі картинки. Управляти зміною картин можна за допомогою смартфону. Крім великого вибору готових зображень можна завантажити у програму власні картинки або просто надпис. Така ідея для стартапу є надзвичайно цінною, тому що “велосипедні” картинки можна використовувати для реклами великих компаній. Такий велосипед або самокат точно непоміченим не залишиться. 

6. Допомога рибалкам

"

Рівняни та жителі області, які мешкають поблизу прибережних районів можуть отримувати непоганий прибуток від реалізації товарів для риболовлі: запасних снастей, черв’яків тощо. Рівненським молодим бізнес-початківцям на замітку: у заїжджих рибалок неабияким попитом користуються міцні напої та пиріжки, а також… теплі шкарпетки. Всім, хто хоча б раз був на рибалці, такі атрибути не викликають здивування. Додатковий вид прибутку – брати на буксир застряглі авто. 

7. Школа програмування

"

Це досить недорога ідея для стартапу IТ, яка є популярною в багатьох країнах світу. Навчання дітей проходить у невимушеній, ігровій формі. Рекомендований вік дітей – від 5 до 17 років. Така форма навчання стане прекрасною альтернативою традиційному уроку інформатики та допоможе розвинути інтерес до цієї науки. Рівне не виняток. Багато батьків у нашому місті бачать своїх дітей майбутніми програмістами. Попит в такій пропозиції значно перевищу’ пропозицію. 

8 Дропшипінг: продавець-посередник

Якщо раніше це здавалося фантастикою, то зараз можна продавати різну продукцію навіть його не бачачи. Це перевірений на практиці варіант ідеї для бізнесу без стартового капіталу. Все що для цього потрібно – це надання посередницьких послуг, тобто “звести разом” продавця та покупця. Як тільки зібрані усі замовлення, вони передаются безпосередньому продавцеві, який від вашого імені відправляє товар покупцям. 

9. Аудит тепловтрат

Висока вартість енергоносів мотивує громадян і керівників підприємств до пошуку шляхів мінімізації витрат теплоенергії. Для проведення грамотного аудиту знадобляться профільні знання, а також – придбання спеціального пристрою для контролю витоку тепла. Ідеально, якщо ви маєте освіту в сфері інженерії або енергетики.

10. Smart Restaurant

"

В основу цієї бізнес-ідеї для стартапу покладено принцип здорового способу життя та індивідуального підходу до клієнта. Наприклад, для директорів кафе та ресторанів починаючий підприємець може створити мобільний додаток для підрахунку калорій. Перед тим, як замовити собі страву, відвідувач бачить калорійність кожного продукту і у підсумку робить свій вибір. У Сполучених Штатах Америки, Швейцарії, Великобританії та інших країнах “розумні ресторани” є частиною загальнонаціональної стратегії правильного харчування. 

Як показує практика, найкращі ідеї для стартапів народжуються спонтанно та приходять як одкровення. Правда, для цього бізнесмену необхідно бути уважним і частіше думати та оцінювати про потреби оточуючих людей. Поставивши себе на місце іншого, можна правильно відшукати сучасний комерційний напрямок і зайняти вільну сходинку на ринку послуг. Головне, не боятися експериментувати та як слід подбати про рекламу своєї продукції Про те, як потрібно відкрити стартап, якими порадами варто скористатися, щоб нова ідея не потрапила у смітник, а стала успішною та приносила стабільний прибуток можна прочитати тут

Comments

.,.,.,.