Головні кінопрем’єри березня, які варто відвідати рівнянам (частина 2)

“Тролі 2: Світове турне” (Trolls World Tour) 

Изображение удалено.

Любите мультфільми? Тоді ще одна новинка чекає на вас вже в першому місяці весни, пише rivne-trend.in.ua. Мультфільм розповідає про Мачка та Пагона, які відправляються в подорож. Там відкривається, що вони – це одні із шести племен тролів. Кожен із цих племен має свою улюблену музику – хтось любить фанк, хтось – кантрі, техно, класику, поп або ж рок. Згодом світ цих тролів стає значно більшим і набуває нових барв. А ще – він стає набагато гучнішим, ніж був до цього.  

Країна: США. 

Жанри: комедія, мультфільм, мюзикл, пригоди, сімейний, фентезі. 

Режисери: Волт Дорн, Девід П. Сміт. 

Акторський склад: Джастін Тімберлейк, Анна Кендрік, Джеймс Корден, Оззі Осборн, Рейчел Блум, Андерсон Паак, Джордж Клінтон та інші.  

Кінопрем’єра в Україні: 19 березня 2020 року. 

“Пульс” 

Изображение удалено.

“Пульс” – ще один новий український фільм, новинка, яку вже жваво обговорюють в інтернеті та соціальних мережах. Цей фільм розповідає історію однієї юної української легкоатлетки, яка живе в одному маленькому містечку. Вона має одну заповітну мрію – потрапити на Олімпіаду.  

Спортивна кар’єра дівчинки тільки-тільки розпочинається, починає набирати обертів, однак в один момент все руйнується. Стається жахлива автомобільна катастрофа, внаслідок якої юна спортсменка зазнає жахливих травм, майже втрачає зір. Здавалося, всі мрії про щасливу спортивну кар’єру вже втрачені і надії на нормальне повноцінне життя більше немає. Однак дівчинка дуже наполеглива та цілеспрямована, тому вона прагне довести всім, що на шляху до справжньої мрії не існує жодних перешкод. Головне – по-справжньому захотіти, мріяти та досягати свого.  

Країна: Україна. 

Жанри: біографія, драма, спорт. 

Тривалість: 1 година 40 хвилин. 

Режисер: Сергій Чеботаренко. 

Акторський склад: Наталія Бабенко, Вікторія Левченко, Наталія Доля, Олександр Кобзар, Станіслав Боклан, Лілія Ребрик, Ахтем Сеітаблаєв, Роман Ясіновський та інші.  

Кінопрем’єра в Україні: 19 березня 2020 року. 

“Кролик Петрик: Втеча до міста” (Peter Rabbit 2)

Изображение удалено.

Теплий сімейний мультфільм розповідає про сім’ю кроликів, однак, незважаючи на всі спроби стати слухняним, Петрик ніяк не може змінити свою репутацію справжнього пустуна. Петрик вирішує залишити свій рідний сад, однак йому потрібно вирішити, яким кроликом потрібно стати.  

Країни: Австралія, США. 

Жанри: комедія, пригоди, сімейний, фентезі. 

Режисер: Уілл Глак. 

Акторський склад: Джеймс Корден, Роуз Бірн, Донал Глісон, Девід Ойєлоуо, Марго Роббі та інші.  

Кінопрем’єра в Україні: 26 березня 2020 року.  

“Мулан” (Mulan) 

Изображение удалено.

Коли імператор Китаю видає указ про те, що один чоловік з кожної сім’ї має служити в Армії Імператора для захисту країни від Північних загарбників, Фа Мулан, найстарша дочка почесного воїна, вирішує зайняти місце хворого батька. Вона переодягається у чоловіка, Па Жу, та проходить складний шлях для того, щоб зміцнити внутрішню силу та віднайти істинне призначення. Цей шлях перетворить її на справжнього воїна і принесе повагу вдячних співвітчизників… та гордого батька. стрічка “Мулан”, знята режисером Нікі Каро, має зірковий інтернаціональний каст. Фільм заснований на поемі “Балада Мулан”, відомому у цілому світі художньому творі. Схожі за сюжетом існують мультфільми, створені давніше. 

Країна: США. 

Жанри: бойовик, драма, фентезі. 

Режисер: Нікі Каро. 

Акторський склад: Лю Іфей, Донні Йен, Джет Лі, Гун Лі, Джейсон Скотт Лі та інші.  

Кінопрем’єра в Україні: 26 березня 2020 року. 

“Тунель. Небезпечно для життя” (Tunnelen) 

Изображение удалено.

Любите полоскотати собі нерви? Тоді нова стрічка “Тунель. Небезпечно для життя” точно допоможе вам цього досягти!  

У Норвегії  діє понад 1100 тунелів. Більшість із цих тунелів не має аварійних виходів…Фільм було відзнято за реальними подіями, які відбувались під час пожежі, що виникла в заблокованому численними авто тунелі без аварійних виходів. Автоцистерна потрапила в аварію в тунелі в крижаних норвезьких горах, і багато людей, які їхали додому на різдвяні свята, потрапляють в пастку.  

Надворі шалено бушує заметіль, що ускладнює роботу рятувальників, рахунок іде на секунди і тут спалахує пожежа всередині тунелю. Чи виживе хтось? Чи вдасться подолати катастрофу і уникнути неминучого? 

Країна: Норвегія. 

Жанр: трилер.  

Тривалість: 1 година 45 хвилин. 

Режисер: Пол Ойє. 

Акторський склад: Торбьорн Харр, Ільва Фюглегуд, Ліза Карлехед та інші. 

Кінопрем’єра в Україні: 26 березня 2020 року.  

“В чорній, чорній кімнаті” (In a Dark, Dark Room) 

Изображение удалено.

Український кінематограф не перестає дивувати – в березні слід чекати на ще одну новинку. Фільм розповідає про дуже давні часи, коли на території одного міста, що неподалік від української столиці, жити стародавні істоти. Вони не були підвладні ані часові, ані фізичним вадам, абсолютно нічому. Та час минув, істоти пристосувалися до всіх умов для життя, поки їх одного разу не пробудили кілька підлітків.  

Країна: Україна. 

Жанри: детектив, кримінал. 

Тривалість: 1 година 22 хвилини. 

Режисер: Денис Соболєв. 

Акторський склад: Rey Eremey, Ірина Кудашова, Артур Новиков та інші.  

Кінопрем’єра в Україні: 26 березня 2020 року.  

“Втеча з Преторії” (Escape from Pretoria) 

Изображение удалено.

Фільм розповідає про кількох ув’язнених острівної в’язниці під назвою “Роббен”. Це історія про двох білошкірих південноафриканських чоловіків (Тім Дженкін і Деніс Голдберг), які виявилися політичними в’язнями в острівній в’язниці під назвою “Роббен” у Преторії, Південно-Африканська Республіка. Звичайно ж, у них немає ніякого бажання провести величезну кількість часу на цьому об’єкті, що сильно охороняється. Вони придумують складний план, щоб втекти з цього місця. Будь-яка їхня помилка призведе до тортур або до смерті  загалом, немає у них права на помилку.  

Країни: Велика Британія, Австралія. 

Жанр: трилер. 

Тривалість: 1 година 46 хвилин. 

Режисер: Френсіс Аннан. 

Акторський склад: Деніел Редкліфф, Ієн Харт, Даніель Уеббер, Нейтан Пейдж, Стівен Хантер та інші. 

Кінопрем’єра в Україні: 26 березня 2020 року.  

Першу частину добірки головних кінопрем’єр березня можна переглянути тут.  

Comments