IT-компанія Honeycomb Software була заснована у жовтні 2015 року у місті Рівне. Цей бізнес розробляє програмне забезпечення для малих компаній та великих корпорацій. Клієнтами Honeycomb Software були компанії з різних куточків світу: США, Канади, Швеції, Ізраїлю, Німеччини та інших країн.
У 2023 році стало відомо про те, що рівненська IT-компанія перемогла на найбільших стартап-змаганнях американського міста Х’юстон. Під час змагань IT-компанія, яка була заснована у нашому місті, працювала над розширенням функціоналу стартапу E360. У підсумку, тандем Honeycomb Software та E360 виборов перше місце на змаганнях, обійшовши інші компанії-конкуренти, пише rivne-trend.in.ua.
Що відомо про компанію Honeycomb Software?

Honeycomb Software – це бізнес-орієнтована компанія з розробки програмного забезпечення. Від початку заснування IT-спеціалісти компанії розробляли веб-застосунки для малих та великих корпорацій.
Honeycomb Software була заснована у жовтні 2015 року у місті Рівне. Компанія також відкрила офіс у місті Львів. Honeycomb Software постійно розвивалася та збільшувала штат працівників. Станом на кінець 2022 року компанія з розробки програмного забезпечення налічувала понад 70 працівників.
Серед клієнтів Honeycomb Software були компанії зі США, Канади, Німеччини, Ізраїлю, Швеції та інших країн.
Рівненська IT-компанія також активно брала участь у міжнародних стартап-змаганнях. Зокрема, у 2022 році Honeycomb Software виборола перемогу в Minority CodeLaunch – змаганнях, які проходили в одному з найбільших міст США – Х’юстоні.
Отриманий досвід дозволив рівненській IT-компанії уже наступного року перемогти на інших престижних стартап-змаганнях – Codelaunch HOU2023.
Перемога на стартап-змаганнях у США

Для початку з’ясуємо, що ж собою являють згадані змагання. Codelaunch HOU – це щорічні хакатон-змагання, які поєднують технологічні стартапи на ранній стадії з професійними командами розробників програмного забезпечення, щоб прискорити розробку MVP (продукт з мінімальним функціоналом, який можна дати користувачам для використання) та їх фінансування. Щорічні хакатон-змагання проводилися у місті Х’юстон (США). Зазвичай, дані стартап-змагання тривали впродовж декількох днів.
Під час дводенних змагань у 2023 році, рівненська IT-компанія Honeycomb Software працювала над розширенням функціоналу стартапу E360. Декілька слів про сам стартап E360 – це платформа, яка допомагає бізнесу і підприємствам економити час, електроенергію та гроші без встановлення додаткового обладнання, а завдяки менеджменту енергоефективності. За перший рік використання бізнесам вдавалося зекономити близько 8-12% електроенергії.
Як розповідав CEO компанії Honeycomb Software Олександр Семенюк, їх команда працювала зі стартапом практично 24/7 у різних тайм-зонах. Завдяки наполегливій праці вдалося досягти бажаного результату – команда рівненської IT-компанії в тандемі зі стартапом виборола перше місце, обійшовши конкурентів.
Компанія Honeycomb Software заявила, що цю перемогу вона принесла Україні. А грошову винагороду було вирішено передати ГО Htx4ukraine – організації, створеній українцями, які живуть та працюють в США. Організація активно допомагала українському війську у боротьбі проти російської армії.
Представники рівненської IT-компанії були впевнені, що стартап E360, з яким вони співпрацювали під час змагань, стане справжнім драйвером енергоефективності та роботи в напрямку цілей сталого розвитку ООН в бізнес-секторі.
У свою чергу Chief Enterprise Architect стартапу E360 Мет Бонасер характеризував представників компанії Honeycomb Software, як «крутих та відданих своїй справі людей».
Своєю участю в престижних стартап-змаганнях рівненська IT-компанія також хотіла надихнути інші IT-проєкти не боятися викликів та брати участь в подібних заходах. Адже тільки разом, спільними зусиллями можна було досягти ще більших успіхів та результатів для української IT-індустрії.
«Ми раді, що наші зусилля були представлені на міжнародній арені та горді, що були відзначені за достойний результат. Почути у відповідь від сотень присутніх «Героям Слава!» – це те, для чого варто було працювати», – заявив Богдан Красюк, Net Team Lead у команді Honeycomb Software.