Рівненщина готується до “Пекельної гонки”

Прихильників пішохідного туризму запрошують взяти участь в обласних змаганнях “Пригодницькі перегони Ostroh trail-2020″ Пекельна гонка”. Далі розповідає “rivne-trend.in.ua“.

Такі змагання організовує громадська організація “Фонд молодіжних ініціатив “Крила” спільно з управлінням молоді та спорту Рівненської ОДА, Острозької РДА, Національного природного парку “Дермансько-Острозький”.

Дійство планують провести 3-5 квітня в Острозькому районі.

Основною метою туристичних перегонів є популяризація серед молоді здорового способу життя, правильного харчування та спорту, вдосконалення туристичних вмінь та навичок, знайомство з історичними пам’ятками Острожчини, природними об’ єктами “Мале Полісся” та “Дермансько-Острозький” та здійснення національно-патріотичної роботи серед дітей та молоді.

Що ж собою представляють дані пригодницькі перегони?

Приймати участь у змаганнях можуть команди в складі 2-5 учасників, віком від 14 до 16 років. Всі учасники мають надати письмовий дозвіл від батьків.

Учасники мають за конкретно-визначений час подолати три маршрути протяжністю близько 20,50 та 60 км.

Кожен з туристів повинен зробити селфі на фоні історичної, архітектурної чи природної пам’ятки, на кожному контрольному пункті.

Перемогу здобуде та команда, яка в лімітований час, набрала більшу кількість балів.

Перегони, які в нашому регіоні проводяться не вперше – це не тільки дух спортивного змагання, а й чудовий привід познайомитися з природними, історичними та археологічними об’єктами Рівненської області.

Даний захід – це прекрасна нагода вирватися з міської метушні, моніторів комп’ ютера та поринути у захоплюючу мандрівку? Пізнати для себе щось нове та поділитися набутими емоціями, враженнями, спогадами з однокласниками, друзями, близькими, колегами тощо.

Comments

.,.,.,.