У Рівному відкрили спортивний простір «Праджат»

У Рівному з`явилося особливе місце для тренувань та занять спортом – Спортивний простір Праджат. Далі розповідає “rivne-trend.in.ua”.

Працювати з людьми на результат будуть професійні рівненські спортсмени, які у своєму арсеналі мають значні спортивні перемоги та неоціненний досвід, яким вони з радістю готові поділитися з людьми, які постукають у двері “Праджату”.

На грандіозному відкритті було понад сто рівнян. Своєю присутністю на ньому порадували: очільник міста Володимир Хомко, заступник голови РОДА сергій Гемберг, керівник департаменту сім`ї та молоді Віталій Липський.

Засновниками спортивного містечка є Олексій Твердохліб, Олексій Яницький, Володимир Зленко.

За їхніми словами, “Праджат” – величезний, модерновий, інноваційний клуб, у якому одночасно можна розмістити понад 100 людей. У ньому також є кафе з здоровою та правильною їжею та напоями і дитяча кімната.

Основна мета організації такого клубу – це створення спортивного містечка з якісними та сучасними тренажерами, тренерами, які справді є професіоналами своєї справи. Це місце має приваблювати та притягувати молодь. У спортивному просторі “Праджат” зможуть займатися не тільки дорослі, а й дітки.

Будівля «Праджату» складається з трьох поверхів. Перший поверх – величезні роздягальні з душовими  кабінками. Другий поверх – територія єдиноборств. Третій поверх – зона фітнесу, йоги, фейсбілдингу, тренажерний зал і кафе здорового та правильного харчування.

Спортивний простір зробив неможливе: зміг порадувати всіх матусь. На його території є безкоштовна дитяча кімната. Поки матуся буде займатися над своїм тілом, своєю фігурою, її малеча буде під наглядом професійних нянь. Няня буде не просто дивитися за дитиною, а буде займатися з нею розвиваючими вправами, наприклад заняття за методикою Монтессорі.

Особливістю клубу є безоплатні заняття для діток з неблагополучних та неповних сімей. Це не може не радувати.

Comments

.,.,.,.