У Рівному відкриють новий кінотеатр

Відома мережа кінотеатрів MULTIFLEX невдовзі повернеться до Рівного. Скоро він буде діяти на території ТРЦ «Екватор». Далі розповість rivne-trend.

Винятковість проекту заключається в тому, що цей кінотеатр стане найбільшим модерновим у місті, його площа буде охоплювати понад 200 кв.м. П`ять зручних кінозалів, які зможуть розмістити понад 700 глядачів, будуть наділені інноваційними технологіями показу кінофільмів, забезпечать прекрасний звук та якісне зображення.

Усі відвідувачі торгово-розважального центру «Екватор» зможуть разом з сім`єю, друзями або близькими людьми переглянути захоплюючі світові новинки, а також приємно провести свій вільний час у самому новому кінотеатрі Рівного.

Також повідомляють, що першочергово у «Екваторі» нарешті почули рівнян. Адже всі дуже засмутилися, коли кінотеатр цієї мережі закрився у мікрорайоні Північний. Недавно навіть була подана петиція у Рівненську міську раду з вимогою повернути кінотеатр цієї мережі, яка так припала до душі всім мешканцям та гостям нашого міста.

З нетерпінням чекаємо на грандіозне відкриття та безліч цікавих кінопрем`єр.

Comments