Вибір хостингу для інтернет-магазину: основні критерії

Хостинг для будь-якого інтернет-магазину має бути максимально стабільним, надійним та безпечним. Так як ваш сайт повинен продавати будь-якої доби і бути доступним для користувачів. Які основні критерії якісного хостингу для інтернет-магазину розглянемо далі.

Надійний хостинг – це хостинг з чудовим аптаймом, а значить завжди доступний для відвідувачів з Мережі. Тому на цей показник слід звертати особливу увагу. Чим вище аптайм, тим краще для вашого онлайн бізнесу в цілому. Ви можете знайти відгуки про стабільність хостингу на спеціальних сайтах оглядників в Інтернеті та сформувати свій висновок про стабільність серверів провайдера. Але ще краще замовити хостинг на тест і перевірити його можливості для роботи сайту. Протестувати хостинг 7 днів без оплати, наприклад, ви можете за посиланням https://hyperhost.ua/ru/hosting. Тест активується автоматично та протягом кількох хвилин послуга вже готова до використання.

Ще один дуже важливий критерій вибору хостингу для інтернет-магазину – це наявність технічної підтримки хостингу, яка постійно доступна під час свят та вихідних. Сайт може “впасти” у будь-який момент у випадку, наприклад, напливу користувачів, а техпідтримка зможе швидко вирішити проблему та зробить це професійно. Такі послуги для віртуального хостингу мають бути насамперед грамотні, по-друге – безкоштовні для будь-якого тарифу. Якщо цей критерій виконано, це вже плюс для хостера. Крім того, технічна підтримка зможе перенести ваш сайт з попереднього хостингу і коректно налаштувати його роботу на новому сервері.

Швидкість роботи серверів ще один дуже важливий фактор при виборі провайдера послуг. Чим швидше буде працювати ваш сайт, тим краще. Швидкість сервера – один із факторів, що впливають. Швидкі диски – SSD-диски, це must have кожного хостера сьогодні. Визначити швидкість роботи ви зможете лише під час тестування роботи проекту. Швидкі сайти любить Google та відвідувачі. Тому це безперечний плюс для вашого бізнесу, якщо сайт працює швидко.

Підтримувані технології – важливий критерій вибору. Всі сайти використовують різне ПЗ, написані різними мовами та використовують різні бази даних. Виходячи з індивідуальних потреб проекту, ви вибираєте тариф хостингу, тип послуги та додаткові можливості. Для одного інтернет-магазину буде достатньо віртуального хостингу, а для іншого може знадобитися виділений сервер. Чим потужніший ваш проект, тим потужнішу послугу хостингу йому потрібно замовити для продуктивної роботи. Тому перед вибором послуги не зайвим буде проконсультуватися у технічних адміністраторів або розробника сайту.

Comments

.,.,.,.