Салон ортопедичного взуття – найкращі товари для вашого здоров’я

Купуючи гарне взуття для себе та своєї дитини, ми дбаємо не тільки про його красу, а й про комфорт. Однак не завжди навіть зручні вироби передбачають, що вони не можуть нашкодити здоров’ю стоп, суглобів та хребта. Правильне ортопедичне взуття забезпечує анатомічно передбачене положення стоп, завдяки чому попереджається їхня деформація та розвиток різних патологій опорно-рухового апарату.

Салон ортопедичного взуття пропонує широкий вибір виробів для дітей та дорослих. Дитяче взуття поділяється на профілактичне та лікувальне. Доросле ортопедичне взуття дозволяє попередити проблеми зі стопами і суглобами при високих навантаженнях на ноги. Також пропонуються моделі для людей із плоскостопістю, вальгусною деформацією, діабетичною стопою та іншими захворюваннями, що вимагають носіння виробів особливої ​​конструкції. Замовити ортопедичне взуття можна на сайті компанії Med-magazin.ua.

Навіщо дітям ортопедичне взуття

Коли малюк робить перші кроки, на його незміцнілі ніжки лягає навантаження, створюване вагою тіла, а оскільки ще доводиться вчитися тримати баланс, він часто ставить стопи неправильно. Це нормально, проте іноді легка клишоногість і вальгусна установка стоп (на внутрішні склепіння) переростають у патології. Щоб цього не сталося, магазин ортопедичного взуття пропонує дитячі профілактичні моделі. Завдяки їм дитина звикне ставити ніжки правильно, знизиться ризик різних захворювань опорно-рухового апарату, виробиться правильна постава та гарна хода. Для цього у взутті є спеціальні елементи, такі як жорсткий задник, щільна фіксація, підошва з перекатом, невисокий подовжений з внутрішньої сторони каблучок і невеликий супінатор (останні два необов’язково). Дитячі моделі виготовляються з натуральних матеріалів, тому взуття рідко буває дешеве.

Окрема категорія взуття – лікувальна, в якій є деталі, що коректують. Вона носиться лише за призначенням лікаря, який визначає ступінь розвитку деформації та рекомендує індивідуальні устілки або конкретну модель взуття: антивальгусне, антиварусне та ін. Важливо знати, де купити ортопедичне взуття, оскільки іноді недобросовісні продавці намагаються видати низькоякісні вироби за профілактичні чи лікувальні. Купуйте тільки у спеціалізованих магазинах товарів для здоров’я та ортопедичних салонах.

Яке буває доросле орто взуття

Важко знайти дорослу людину, яка б не мала плоскостопості, проблем із суглобами або хребтом. Це пов’язано з сильними навантаженнями на ноги, носінням високих підборів або іншим неправильним взуттям. Проблеми супроводжуються такими неприємними симптомами, як тяжкість у ногах, судоми, печіння в стопах та ін. Таким чином, рано чи пізно людина приходить до того, що взуття повинне бути не тільки красивим, а й максимально комфортним, а головне правильним. Ціна орто взуття, така ж як у звичайних високоякісних виробів, але в ньому враховані всі особливості будови стоп. Зокрема є викладка поздовжнього склепіння, спеціально розроблена колодка та підошва, не вузький, але елегантний носок. Для жінок пропонуються спеціальні моделі на стійких підборах. Також можна вибрати повсякденне, спортивне, медичне взуття. Для людей, які мають певні захворювання також розроблені вироби. Вони мають конструкцію, що розкривається, широкий носок, особливе внутрішнє покриття.

Носіння орто взуття допоможе запобігти серйозним проблемам зі здоров’ям. Спеціалізовані магазини товарів для здоров’я часто пропонують знижки, спеціальні акції, бонусні програми, що дозволяють максимально заощадити на покупці.

Comments