Як рівнянам вибрати поршневий компресор?

 

Останнім часом незамінним приладом у кожному домі є поршневий компресор. Його широко застосовують у різноманітних галузях: як і в професійному, так і в домашньому середовищі. Такі поршневі компресори активно використовують для нагнітання газу, накачування шин, забивання цвяхів чи дужок, для сушіння поверхонь, для розподілу повітря, порошкового фарбування і не тільки. Саме тому цей прилад є таким затребуваним серед рівнян. 

Пропонуємо ознайомитися з особливостями поршневого компресора, які допоможуть вам правильно його підібрати. 

Який вид компресора вибрати?

Сучасний ринок пропонує два види компресорів: гвинтовий та поршневий. Пропонуємо ознайомитися з особливостями кожного та переконатися, який вид повністю задовольнятиме ваші потреби та вимоги.

Поршневий компресор працює за рахунок руху спеціальних поршнів у циліндрах завдяки клапанам, які всмоктують та подають стиснене повітря. Проста схема роботи поршневого компресора не вимагає від власника приладу особливих зусиль. Крім цього, цей тип компресорів відрізняються простою конструкцією, доступною вартістю та легким обслуговуванням (необхідно вчасно замінювати масло та за необхідності контролювати систему фільтрації). При покупці поршневого компресора необхідно враховувати те, що його слід встановлювати лише у тих приміщеннях, де є система вентиляції. Це дозволить вам уникнути проблем та поломок компресора. 

Поршневі компресори є надзвичайно ефективними та незамінними при короткочасних режимах роботи, вони зносостійкі та витривалі до несприятливих зовнішніх умов. Також поршневі компресори відрізняються високою ефективністю та спектром застосування: вони дозволяють працювати навіть із агресивними газами. 

У порівнянні з поршневими компресорами, гвинтові потребують більше зусиль та вмінь, вони є більш складні в обслуговуванні та в експлуатації. Саме тому найчастіше гвинтові компресори використовують на виробництвах чи підприємствах. Відповідно вони є значно дорожчими та потребують спеціальних умов зберігання. Особливістю та перевагою гвинтові компресори є більш економними, практично безшумні та можуть упродовж безперевної роботи подавати ідеально чисте повітря.

Де у Рівному придбати поршневий компресор?

Якщо ви бажаєте придбати доступний, але якісний та довговічний поршневий компресор, то найкращим вашим вибором є компанія Eccoair, яка пропонує компресори від найкращого світового виробника DALGAKIRAN. 

На сайті Eccoair ви знайдете широкий асортимент потужних та продуктивних компресорів, які можна застосовувати як і в професійній діяльності, так і в домашніх умовах. Онлайн-сервіс пропонує надзвичайно вигідні та зручні умови покупки: детальний опис кожного товару дозволить вам легко вибрати необхідну одиницю, а приємні ціни, доставка в будь-яке місто України, консультація та допомога в будь-яку пору доби є свідченням того, що компанія Eccoair – найкращий вибір рівнян.

Comments