Як обрати ворота для гаража в приватному будинку

В’їзд і виїзд із гаража може бути прикрою рутиною або приємним щоденним ритуалом. Багато в чому це залежить від воріт.

Розглянемо, які конструкції найчастіше купують власники приватних будинків. Як встановлення гаражних воріт впливає на хід будівельних робіт. І в чому полягають основні помилки автоматизації.

Секційні ворота та альтернативні варіанти

Двійчасті ворота вважаються застарілим варіантом. На цей час вони просто не можуть конкурувати із сучаснішими та менш громіздкими гаражними конструкціями. Водночас як елемент декору для в’їзду на ділянку двійчасті ворота все ще актуальні.

Бюджетний варіант сучасних гаражних воріт – це рулонні конструкції. Вони компактні та прості у встановленні. Під час відчинення згортаються в рулон.

Найпопулярнішими зараз є секційні ворота. Вони теплі, гарні та довговічні. Керувати секційною конструкцією досить просто навіть вручну. Під час відчинення ворітне полотно зміщається під стелю, залишаючи вільною корисну площу гаража.

Якщо у вас немає жорстких обмежень бюджету, вибирайте секційну конструкцію. Її ціна буде трохи вищою порівняно з вартістю рольворіт. Проте й служитиме такий виріб довше. Отже, ви заощадите в майбутньому.

Монтаж секційних воріт

Після того, як ви визначили підходящий тип воріт, можна подумати і про їхнє встановлення. Успіх монтажу залежить від правильного заміру. Тому його краще довірити професіоналам. Цю послугу продавці воріт часто надають безкоштовно.

До моменту встановлення секційних воріт у гаражі має бути зроблена чистова підлога. Якщо виконати цю вимогу неможливо, то підійде і наявність відімтки рівня чистової підлоги. Обробка стін прорізу також має бути завершена (без нерівностей і тріщин). Слід упевнитися, що перемичка та бічні пристінки розташовані в одній площині. А до обшивки стелі рекомендується переходити після встановлення воріт.

Автоматизація

Ми вже говорили, що секційними конструкціями легко керувати вручну. Але автоматичні гаражні ворота забезпечать максимальний комфорт. Адже для їхнього відчинення або зачинення не прийдеться навіть виходити з автомобіля.

Під час вибору електропривода для секційних воріт зверніть увагу на 3 основні характеристики.

· Інтенсивність використання. Покаже, скільки разів на годину ви зможете відчиняти та зачиняти ворота без шкоди для приводу.

· Максимальна площа воріт. Габарити секційного полотна мають бути менші за цей параметр, щоб запобігти передчасному зношуванню автоматики.

· Швидкість підйому полотна. Цей показник не впливає на термін служби приводу. Але чим швидше відчиняються та зачиняються ворота, тим менше часу вам доведеться витрачати впусту.

Секційні ворота та автоматика «АЛЮТЕХ»

Довговічність і інші характеристики воріт або автоматики залежать від використовуваних матеріалів.

Секційні ворота «АЛЮТЕХ» стійкі до промерзання, тому що виробляються із сендвіч-панелей завтовшки 40 і 45 мм. Спеціальне покриття захищає виріб від корозії. А ролики з підшипниками кочення роблять відчинення та зачинення воріт плавним. Системи безпеки входять до комплектації за замовчуванням.

Comments

.,.,.,.