Вимоги та умови кредитування МФО. Яку суму видає МФО в Рівному?

МФО надають свої послуги в режимі online. Для того, щоб швидко взяти кредит в Рівному необхідно крок за кроком виконати наступний алгоритм:

 1. Необхідно зареєструватися на сайті МФО.
 2. Отримати кредит на будь-яку суму.
 3. Погасити всі боргові зобов’язання.
 4. Повторно оформити кредит через якийсь проміжок часу.
 5. Закрити договір про позику.

Яку суму видає МФО

Мікрофінансові організації, які пропонують свої послуги в інтернеті, можуть запропонувати клієнтам суму до 20 тисяч гривень. Але потрібно зробити застереження, що подібна сума доступна не всім. Початковий договір буде дещо менше. Але коли Ви станете постійним клієнтом, для вас відкриваються безліч привілеїв, наприклад, максимальна сума позики, з низькою процентною ставкою.

Для того щоб взяти кредит в Рівному навіть з поганою кредитною історією, рекомендується звертатися виключно до перевірених МФО, з ліцензією і позитивними відгуками.

Вимоги та умови кредитування

Будь-яка мікрофінансова організація надає однакові, обов’язкові умови для кредитування. Незалежно від того, чи є у клієнта боргові зобов’язання перед іншими структурами, чи ні. Щоб отримати позику, необхідно:

 • Бути повнолітнім
 • Мати паспорт
 • Реєстрація на території України.

Фахівці і працівники МФО не вимагають ніяких довідок з місця роботи, не потрібна довідка про дохід. Тобто, навіть безробітний може оформити позику, для забезпечення собі фінансової подушки під маленькі відсотки. А якщо він є постійним клієнтом, то йому надається можливість брати участь у різних акціях з цінними призами.

У різних МФО умови позики розрізняються, але як правило виділяють наступні:

 • Позика видається на від 1 до 30 календарних днів;
 • Відсоткова ставка обмежується 2% в день;
 • Максимальна сума кредитування до 20 тисяч гривень;
 • Продовження договору, якщо раніше нараховані відсотки були погашені.

Потрібно відзначити, що дані умови надаються для новачків. Якщо Ви є постійним клієнтом, Вам схвалять велику суму позики або зменшать процентну ставку. Також потрібно відзначити, що існує безліч способів погасити позику. Ви можете вибрати той, який зручний вам. Наприклад, через платіжні термінали, або ж касу фінансової установи. Також Ви можете здійснити платіж через особистий кабінет. Даний варіант виключає поповнення не того рахунку або іншої помилки.

Comments

.,.,.,.