Типи приватних будинків в Чернівцях

Приватний будинок в Україні – мрія багатьох. При цьому нерухомість буває різною, зі своїми особливостями, перевагами і недоліками. Перш ніж придбати будинок в Чернівцях, слід ознайомитися про різновиди об’єктів.

Таунхауси

Цей об’єкт представлений у вигляді довгого будови, яке поділено на блоки. У таунхаусів зазвичай окремий вхід і гараж. Це чудовий вибір тих, кому не потрібна велика ділянка. У таунхауса є внутрішній дворик. Споруди можуть бути прямокутними або квадратними.

переваги:

  • варіант ідеальний для міських жителів, які не бажають виїжджати далеко від міста;
  • багато простору;
  • можливість вибору кількості поверхів;
  • наявність гаража або паркування;
  • невеликий дворик підходить для городу.

Але якщо хочеться будинок без сусідів, то цей варіант не підходить. У цьому випадку немає можливості зробити прибудову. Таунхауси зазвичай не зводять в центрі, тому доведеться витрачати чимало часу для поїздки в центр.

Котеджі

Це люксова нерухомість, яку зводять з якісних матеріалів. У котеджів зазвичай оригінальний дизайн. Площа може досягати сотні кв. м., а кількість поверхів 2 або 3. На ділянці зазвичай знаходиться басейн, лазня або сауна. В Україні є і котеджні селища.

Під час зведення таких об’єктів увага приділяється всіх дрібниць. Вибрати таке житло можуть забезпечені люди, які не хочуть жити в місті. З переваг котеджу відносять великий простір. Якщо об’єкт буде за містом, то ймовірно поблизу знаходиться ліс або річка. Ще від сусідів відділяє паркан.

Вибираючи котедж, слід пам’ятати і про недоліки. В цьому випадку будуть великі витрати на обігрів і освітлення. І до міста доведеться добиратися досить довго. Ще не так просто провести інтернет або ТВ, особливо якщо котедж знаходиться далеко від міста.

Бажаючим придбати будинок сайт DOM.RIA в допомогу. Там розміщуються перевірені оголошення. Кожен об’єкт відвідує інспектор, яким виконується документування. Також він робить знімки на панорамну камеру з оглядом 360 градусів. Сайт з перевіреними оголошеннями діє по всій Україні, надаючи користувачам достовірні відомості.

Звичайні будинки

Приватний будинок в 1-2 поверху може бути як в межах міста, так і за ним. Ділянки можуть бути досить маленькими і розташовуватися неподалік. З переваг виділяють близькість газової магістралі і каналізаційної системи, завдяки чому полегшується процедура підключення до них. Але це стосується будинків, розташованих в місті.

Звичайний приватний будинок ідеально підходить пенсіонерам, людям, які хочуть самоти, багатодітним сім’ям. Наявність власної ділянки допоможе зайнятися городництвом. Вирішивши вибрати звичайний будинок, буде запропоновано багато варіантів – від самих маленьких об’єктів до просторих. При бажанні можна зробити прибудову.

Особливості вибору приватного будинку

Бажаючи купити будинок, необхідно діяти уважно. Ціна буде більше, якщо об’єкт розташований в межах міста. Але якщо враховувати витрати на транспорт, то цей варіант буде вигідним. А коли місце розташування значення не має, можна вибирати будинок за містом.

При зведенні будинків застосовують цегла або дерево. При виборі матеріалу слід враховувати рівень екологічності, міцність, теплоізоляцію. Цегляні об’єкти вважаються найнадійнішими. У них комфортно взимку і влітку.

Екологічним об’єктом є будинок з цільного бруса. Клеєний брус дарує прекрасну теплоізоляцію і, отже, зменшення витрат. Довговічною вважається споруда з колод.

Звичайно, можна запросити фахівців, які допоможуть оцінити якість будинку. Але зробити це можна і самостійно. Слід перевірити:

  • Якість фундаменту. Важливо, щоб він був рівним, без тріщин. Потрібно не забувати подивитися підвал. Якщо там вогкість і цвіль, то це свідчить про руйнування фундаменту.
  • Гідроізоляція вікон. Якщо у прорізів неякісна герметизація, під ними буде збиратися конденсат, що викликає грибок і псування матеріалу.
  • Стан даху. Потрібно подивитися горище, перевіривши, чи протікає воно.
  • Комунікації. Важливо, щоб все було в порядку. Це стосується водопровідних труб, опалювальної системи, каналізації.

Ще важливо враховувати, що в будинках буває різний опалення. Кращим вибором буде газова система, оскільки вона економна і зручна. Іншим оптимальним варіантом вважається автономне опалення. За ним не потрібно постійно спостерігати, так як паливо подається в автоматичному режимі. Але і ціна за це висока.

Перед покупкою будинку слід перевірити достовірність документів. Важливо переконатися, що все в порядку. У такій справі обов’язково потрібна уважність. Це вбереже від багатьох неприємностей в майбутньому. Тільки тоді можна укладати угоду.

Comments

.,.,.,.