У Рівному концерти та фільми дозволили дивитись з власних автівок

У зв’язку з стрімким розповсюдженням вірусу COVID-19 по всій території України, на Рівненщині зокрема, діяла низка обмежувальних заходів, які спрямовані на боротьбу з недугою. Через це було заборонено проведення масових заходів, які збирають велике скупчення людей. Проте зараз деякі карантинні правила скасовуються, пише rivne-trend.in.ua.

 У зв’язку з цим, у Рівному дозволили проведення концертів та перегляди фільмів, але за однієї умови: це відбуватиметься просто неба та з наявністю власного автомобіля.

Таке рішення прийняли на черговій комісії з надзвичайних ситуацій при Рівненській раді. Наприклад, у сусідній Волинській області, такі заходи вже проводили і вони пройшли успішно та без серйозних наслідків.

Саме тому для того, щоб сфера культури та розваг почала працювати, і в Рівному вирішили організувати подібний формат проведення концертів та перегляду кіно.

Міський голова міста Рівного Володимир Хомко говорить, що такий формат є досить безпечним, адже кожен знаходитиметься в ізоляції у власному автомобілі. А для молоді – це чудова можливість відпочити та розважитись.

Наразі дати організації таких заходів є невідомими. Проте очільник Рівного Володимир Хомко зауважив, що автоконцерти та автокіно організовуватимуть на постійній основі, якщо рівнянам сподобається подібний формат та якщо він не спричинятиме низку нових інфікувань коронавірусною інфекцією.

Відповідно до рішення комісії з надзвичайних ситуацій, концертні заходи відбуватимуться на території авторинку, а кінопокази – на території ТРЦ “ЧАЙКА”. Проте відбуватимуться вони згідно з дотримання всіх карантинних обмежувальних вимог та санітарних норм, які постановив Кабінет Міністрів України та Міністерство охорони здоров’я України. Тому не забувайте про використання захисних засобів (масок чи респіраторів та одноразових рукавичок), а також про антисептичні засоби для проведення регулярної дезінфекції рук та поверхонь.

Нагадаємо, що в Рівному вже дозволили проводити тренування спортсменів у басейнах. А зараз вирішують питання щодо відновлення діяльності клубу з англійської мови.

Comments

.,.,.,.