Рівне суттєво відстає у рейтингу романтичних міст України

За даними статистики «романтичних» пошукових запитів на просторах Інтернету та рейтингу самих романтичних міст України, сусіднє місто Луцьк виявився аутсайдером списку, Рівне ж займає четверте місце, на жаль, з кінця. Далі розповідає «rivne-trend.in.ua».

Серед переліку слів у пошукових системах аналітики розглядали  такі, як «валентинка», «освідчення у коханні», «побачення», «квіти», «подарунки» та інші, які мають відношення до Дня Святого Валентина. Кількість схожих запитів, у переддень свята усіх закоханих, суттєво збільшується по всій Україні. Проте, у деяких містах нашої держави, бажання провести гарно та романтично час зі своїм обранцем чи обранницею росте більше, ніж у інших.

За даними обробки статистичних даних Google по Україні стало відомо, що останні романтики живуть у Миколаєві, Сумах і Полтаві. У цих містах стрімко злетів угору показник пошукових запитів, який пов`язаний з найромантичнішим днем у році – 14 лютого.

Столиця України Київ зайняла 17 місце у рейтингу «романтиків».

Потрібно плідно та насичено працювати над тим, щоб Рівне, в наступному році, увійшло, хоча б десятку міст з найвищим показником романтичності. Адже, рівняни теж романтики. І у Рівному теж є безліч місць та пам`яток архітектури, де можна вдало відсвяткувати День усіх закоханих.

Зокрема, це прогулянка по мальовничому парку ім. Т. Г. Шевченка, парк «Лебединка» з каретою у формі серця, де можна зробити цікаві світлини,  мандрівка до Дубенського замку князів Острозьких, Тараканівського форту, подорож до могутніх та величних Базальтових стовпів. Ну і звісно, відоме на весь світ, місце усіх закоханих – Тунель кохання у Клевані, Рівненської області.

Даруйте своїм коханим оригінальні та корисні подарунки, незабутні враження, події та емоції, і саме головне – свою увагу, любов та підтримку.

Comments

.,.,.,.