5 років без Кузьми: пам`ятаємо і не забуваємо

Біля місця трагічної загибелі Андрія Кузьменка, відомого загалу як Кузьми Скрябіна, як завжди влаштували автопробіг. Організатор акції повідомив, що кожного разу до акції приєднуються все більше і більше людей. Далі розповідає «rivne-trend.in.ua».

У Кривому Розі відбувся щорічний автопробіг до місця трагічної загибелі популярного українського співака Андрія Кузьменка.

Більше десяти автівок в цей день збираються на пар кінг у центрі Кривого Рогу. Деякі учасники ставили маленькі прапорці на вікна автомобілів, інші придбали квіти, і всі без винятку, вмикають музичні твори Кузьми Скрябіна.

Всі автомобілі, на невеликій швидкості, ідуть по дорозі. Поблизу пам`ятного хреста всі роблять зупинку, підносять квіти, запалюють лампадки, священник починає промовити молитву. Далі всі, хто бажає, розповідає захоплюючі, цікаві історії про музиканта, а дехто просто мовчки вшановує його пам`ять.

Такий автопробіг його шанувальники проводять двічі на рік – у день його народження та у день його смерті.

Українські музиканти теж не залишилися осторонь 5-ї річної загибелі Кузьменка. Вшанували пам`ять Андрія і його побратими по гурту, присвятивши йому пісню. 2 лютого Радіо «Промінь» транслювало тригодинний марафон «Скрябін та його друзі». Українські співаки щиро поділилися розповідями про життєвий та творчий шлях Кузьми.

Нагадаємо, що Андрія Кузьменка не стало 2 лютого 2015 року. Він потрапив у автомобільну аварію, будучи за кермом свого автомобіля, повертаючись з Кривого Рогу до Києва. На великій швидкості його автівка зіштовхнулася з молоковозом. Водій вантажівки та пасажирка, яка знаходилася поруч з Андрієм, отримали тяжкі тілесні поранення. Кузьменко загинув на місці одразу.

Рівняни теж приєднуються до вшанування пам`яті Кузьми Скрябіна. Адже його пісні і досі живуть поміж нас. Його життєві позиції та політичні погляди як ніколи актуальні в наш час. Доки лунають його пісні, доки їх будуть переспівувати старі та нові музиканти, буде жити і Кузьма.

Comments

.,.,.,.