Де у Рівному купити штукатурку?

Штукатурка є незамінним елементом при вирівнюванні стін. Її часто використовують у ремонтних та будівельних роботах, вона має низку призначень та видів. Саме тому важливо правильно підібрати матеріал, щоб штукатурка повністю задовольнила потреби користувача. Аби не прогадати, пропонуємо детальніше ознайомитися з її видами, характеристиками та призначеннями.

Види штукатурки

Розрізняють декілька видів штукатурки, найпопулярнішими серед них є гіпсова та цементна. 

Гіпсову штукатурку використовують для внутрішніх робіт. Вона дозволяє створити гладке білосніжне покриття та ідеальні умови для нанесення фарби або шпалери. Така штукатурка є надзвичайно якісною, відповідно стіна довше зберігатиме первісний вигляд та буде довговічною. Крім цього, гіпсова штукатурка має наступні переваги:

  • доступна вартість та висока якість;

  • екологічність та пластичність;

  • зручність у користуванні;

  • така штукатурка швидко висихає, що дозволяє за один прохід нанести товстий шар;

  • вона не утворює тріщин, здатна збільшити рівень тепло- та звукоізоляції;

  • матеріал штукатурки характеризується чудовим зчепленням із поверхнею.

При використанні гіпсової штукатурки слід пам’ятати, що вона не є витривалою до високих температур та надмірної вологи.

Цементну штукатурку використовують для вирівнювання різноманітних бетонних, цегляних чи цементних поверхонь. Вона також є якісною, довговічною та пластичною. Перевагою цементної штукатурки на https://nasha-stroyka.com.ua/uk/shtukaturka/ є висока стійкість до вологи, несприятливих погодних умов та перепадів температури. Вона відрізняється надмірною міцністю та швидким затвердінням. Як і гіпсову, так і цементну штукатурки можна знайти в магазині «Наша Стройка» на https://nasha-stroyka.com.ua/ за надзвичайно доступними цінами.

Призначення

Аби правильно вибрати штукатурку, необхідно заздалегідь визначити її призначення, види ремонтних робіт та умови, за яких вони відбуватимуться. У залежності від призначення розрізняють такі штукатурки:

  • для фасадних (зовнішніх) робіт: така штукатурка витривала до зовнішніх умов та негативних впливів середовища. Для зовнішніх робіт найчастіше використовують цементну та цементно-вапняну штукатурки;

  • для внутрішніх робіт найкраще підійдуть вапняні та гіпсові штукатурки, оскільки вони відрізняються довговічністю та високим рівнем екологічності;

  • універсальні штукатурки використовують для різноманітних видів робіт, проте вони характеризуються досить невеликим терміном експлуатації;

  • вирівнювальні штукатурки використовують для перекриття стін зі значними пошкодженнями. Вони чудово підійдуть для вирівнювання фасадів чи підвалів, приміщень з несприятливими умовами.

Важливо, щоб штукатурка добре прилягала до поверхні та швидко висихала. 

Чому варто придбати штукатурку в магазині “Наша Стройка”?

Онлайн-магазин «Наша Стройка» пропонує рівнянам широкий асортимент штукатурки різних видів та призначень. Усі штукатурка в наявності відрізняється високою якістю, довговічністю та доступністю: вас приємно вразять низькі ціни. Крім цього, магазин пропонує якісне обслуговування, швидку доставку в будь-яке місто України, консультацію та допомогу за потреби. Фахівці «Наша Стройка» є справжніми професіоналами, тому ви гарантовано отримаєте якісний та надійний товар.

1

 

Comments

.,.,.,.